Prezzi non disponibili
Prezzo stimato in base ad 1 auto, 2 persone con una tenda, camper o roulotte.

Campeggio aperto da 01 April a 01 October

Questo campeggio non Ë stato ancora convalidato da Spottocamp. Sei il proprietario? Contattaci con il pulsante sotto

Sono il proprietario
Elettricità
Wifi
BBQ consentito
Cani
Lavatrici
- Advertisement -
Aggiungi ai preferiti
4.5 / 5 (11 voti

Camping Les Oliviers  

Chemin de Tête Grosse
30130, St Paulet-de-Caisson
Francia

Camping Les Oliviers   è un campeggio con 50 tende a St Paulet-de-Caisson, Francia. Camping Les Oliviers   ha wifi, un negozio campeggio, un ristorante e una piscina al coperto. Sono consentiti cani. Potete trovare diverse attività ricreative nel campeggio. C’è un area giochi, un campo da tennis, un tavolo da ping pong e noleggio bici.

Per lavare i vostri indumenti c’è disponibilità di lavatrici e asciugatrici

Caratteristiche Punto

Ricreazione
Noleggio bici
Area Giochi
Animazione bambini
Balneazione in acque naturali
Piscina all'aperto
Piscina al coperto
Campo da tennis
Tavolo da ping pong

Strutture
Elettricità
Wifi
Negozio campeggio
Snackbar
Ristorante
BBQ consentito

Qualifiche
Cani
Punto on ombra
Aperto tutto l'anno
Nudisti
Gruppi giovanili

Sanitari
Strutture cambio pannolini
Sanitari sedie a rotelle
Lavatrici
Asciugatrici


Clicca qui se le informazioni su questo campeggio sono incorrette o incomplete

Foto

Recensioni

Marnix
Olandese
We zijn hier in mei geweest en de camping was toen nog aan het opstarten voor het seizoen. Indruk was goed. Mooie ruime plekken en het geheel wordt zeer goed onderhouden. Voor iemand die een leuke, kleine, pure camping zoekt vlakbij het toeristische geweld van de Ardèche is dit een prima keuze. Onze dochter heeft nog even paard mogen rijden. Er werd echt even moeite voor haar gedaan.
4 anni ago

Johan & Kyra van Veen
Olandese
Op goed geluk telefonisch 'n plaatsje besproken voor de overnachting. Uiteindelijk werden het 3 in plaats van 1 overnachting. Eigenaren Teus (die trouwens ook prachtige gedichten schrijft) zijn echtgenote Jennita en hun dochter Rita zijn hier 20 jaar geleden neergestreken en hebben er iets bijzonders van gemaakt: het traditionele huis met een terras met uitzicht op het huis, de bomen en de zonnebloemen. het kleinschalig restaurantje (Jennita en dochter achter het fornuis en Teus als gastheer). Het heerlijke schone zwembad verscholen in het groen waar je de zon of juist de schaduw kunt opzoeken en dat is voorzien van goede ligbedden, schone douches. Maar bovenal: inzet en enthousiasme van Teus, Jennita en hun dochter. De gasten die hier verblijven zijn heel divers; jonge stellen, gezinnen met kinderen, gepensioneerden. Zij weten het hier blijkbaar zeer te waarderen want wij vonden het opvallend dat er nogal wat gasten waren die hier niet voor het eerst kwamen. Wij weten nu waarom.
4 anni ago

Mark
Olandese
We zijn daar niet voor niets al 6 keer geweest. De kinderen waren dit jaar bewust voor het eerst. Maar ze willen niets anders meer!
4 anni ago

Khyd
Olandese
De camping heeft ruime plekken en schoon sanitair. Ik vind dat de camping niet ingericht is op kinderen onder de vier. Die kunnen het zwembad niet in en het speeltoestel (meer is er niet) ook niet. Ik vond het echtpaar dat de camping runt niet aardig en niet gastgericht. Mevrouw zei zelfs op een bepaald moment dat ze te moe was om na te denken. Lijkt me niet handig als je een camping moet runnen. De dochter vond ik erg aardig en gastvrij. Die durfde ik wel wat te vragen zonder bang te zijn voor een reprimande (zoals de deur oplaten voor degene die achter me aan kwam bij het toiletgebouw en toen dat wat langer duurde dan ingeschat kreeg ik de wind van voren dat de deuren s avonds dicht moesten blijven.) We waren in het hoogseizoen, misschien heeft dat bijgedragen aan de hoogte van de stress bij de eigenaren. We zijn eerder weggegaan dan gepland en geen haar op mijn hoofd die het vooruitbetaalde geld terug durfde te vragen.
4 anni ago

agnes linders
Olandese
We kwamen hier om half tien 's avonds terecht met de sleepwagen:pech aan onze auto ( we waren niet de enigen..): op mijn telefoontje vanaf Bollene of we hier terecht konden werd direct positief en behulpzaam gereageerd. We hebben er noodgedwongen een week gestaan ( waarvan een halve week zonder auto, de ANWB komt er veel minder goed vanaf in mijn beoordeling!)) maar dat was geen straf: we hebben het er heerlijk naar onze zin gehad. Fietsen van andere campinggasten mogen lenen zodat we er toch op uit konden. Mooie, rustige brandschone camping met fijn zwembad in mooie omgeving. Alle lof voor Teus, Jennita en Rita!!
4 anni ago

1 2
- Advertisement -