Prezzi non disponibili
Prezzo stimato in base ad 1 auto, 2 persone con una tenda, camper o roulotte.

Campeggio aperto da 01 January a 31 December
Questo campeggio non Ë stato ancora convalidato da Spottocamp. Sei il proprietario? Contattaci con il pulsante sotto

Sono il proprietario
Wifi
BBQ consentito
Cani
Lavatrici
- Advertisement -
4.5 / 5 (16 voti

Camping Carpe Diem

Oostkapelseweg 59
4353 EE, Serooskerke Walcheren
Paesi Bassi

Camping Carpe Diem è un campeggio con 30 tende a Serooskerke Walcheren, Paesi Bassi. Sono consentiti cani. Potete trovare diverse attività ricreative nel campeggio. C’è un area giochi.

Per lavare i vostri indumenti c’è disponibilità di lavatrici

Caratteristiche Punto

Ricreazione
Area Giochi

Strutture
Collegamento TV
Wifi
Strutture cucina
accesso sedie a rotelle
BBQ consentito

Qualifiche
Cani
Punto on ombra
Senza auto

Sanitari
Lavatrici


Clicca qui se le informazioni su questo campeggio sono incorrette o incomplete

Foto

Recensioni

Aengenend
Olandese
Fijne dagen gehad en de laatste dag dat we om 10 uur plaats moesten verlaten hebben we nog heer lijk kunnen genieten omdat we de caravan en camper op het voetbalveld mochten zetten ( gratis) super toch.
2 anni ago

Tiny Vowinkel
Olandese
Het is een leuke camping met ruime plaatsen .Zeer vriendelijk en behulpzaame mensen.We kunnen dit aanbevelen.
3 anni ago

Kitty Reeuwijk
Olandese
Fijne ontvangst, vriendelijke gastvrouw, goede bedden, schoon heerlijk ontbijt, prima plekje , we komen zeker terug
4 anni ago

H.A.M. van Dooremalen
Olandese
Perfect centraal gelegen op Walcheren met alle plaatsen op fietsafstand en supermarkt in het dorp op loopafstand. Ben tijdens verblijf met fiets gevallen en erg goed geholpen door eigenaresse. Het sanitair is gedateerd maar wordt erg goed schoon gehouden.
4 anni ago

Familie Brocker
Tedesco
Ein sehr schöner überschaubarer Platz, sehr nette und unkomplizierte Gastgeber, ein idealer Ort zum Entspannen! Startpunkt für Ausflüge zum Strand, zu den Märkten an der Küste und nach Middelburg. Vielen Dank, wir kommen gerne wieder !!!****
4 anni ago

Regina Aleßio
Tedesco
Ein sehr sauberer Campingplatz mit netten Vermietern. Wir kommen immer wieder gerne hierhin.
4 anni ago

Regina Prehn
Tedesco
alles bestens - sehr hilfsbereite Vermieter
4 anni ago

Vera und Brahim
Tedesco
Freundliche Familie, ländliche Umgebung, großzügiges Frühstück.
4 anni ago

M. Boschloo
Olandese
Prima rustige camping! Plaatsen zijn ruim en hebben bij kampeerplaatsen picknicktafel ter beschikking. Sanitair etc. zijn gedateerd maar netjes en schoon. Groot voordeel voor kampeerder is gratis gebruik van koelkast en vriezer en grote keuken waar gekookt kan worden (handig bij slecht weer). Eigenaren zijn altijd beschikbaar voor vragen en zelfs fietsen in overleg tegen lage prijs te huur. Serooskerke is rustige plaats maar uitgebreide supermarkt op loopafstand. Strand bij Oostkapelle en Middelburg makkelijk te fietsen. Maar ook met auto parkeren bij strand prima te doen. Vooral als je bij de 2 grote parkeerplaatsen bij Oostkapelle links af slaat (Strandpaviljoen de Lage Duinen). Deze is rustiger en onder de bomen. Heerlijk strand! Mooie bossen ook om langs de kust richting Domburg te fietsen. Camping zonder overbodige franje waar het prima vertoeven is!
4 anni ago

H Gierveld
Olandese
Goed georganiseerde camping met water en elektra en een picknick tafel bij de plaats. Vriendelijke lui. Douche ruimte gedateerd, maar functioneert prima en is gratis. Prima uitvalbasis voor ontdekking van Walcheren en Neeltje Jans
4 anni ago

Vos
Olandese
Mooi grasveld en ruime plek voor onze caravan, maar sanitair was echt onvoldoende. Heel klein, geen aparte wasruimtes, combi douches en toiletruimte vinden wij heel ongewenst. Locatie is heel centraal in walcheren en op de fiets kun je alles bereiken, waar rust en natuur dichtbij zijn. Grens tusssen gastvrije eigenaren en te controlerende eigenaren is moeilijk te trekken, maar wij hadden idee dat de laatste overheerste.
4 anni ago

Andreas (aus Köln)
Tedesco
Wir sind spontan noch für ein paar Tage in Carpe Diem untergekommen. Ein erstes Hoch auf die freundliche Spontanität der Familie Joziasse! Der Platz ist wunderbar ruhig ca 5 km von Strandtrubel in Oostkappelle entfernt. Ein Lebensmittelgeschäft ist fußläufig erreichbar. Unser Zelt lag am Rand mit grandiosem Ausblick auf Felder, Wiesen und den Sonnenuntergang. Wir hatten einen Tisch und Bänke zur Verfügung, Küche, Parkplatz: alles sehr gut, wenn man überflüssigen Luxus nicht braucht. Die Sanitäranlagen sind nicht die aktuellsten, aber sauber und der Preis ist absolut unschlagbar. Die Familie achtet sehr auf die Einhaltung der Campingregeln, Sauberkeit und freundliches Miteinander auf dem Platz. Minicamping, wie wir es lieben. Wir waren gut aufgehoben: ein uneingeschränktes Lob auf Carpe Diem!
4 anni ago

René
Olandese
Een hele mooie grote kamer met balkon hadden we. Ligging centraal in Walcheren. Het hele eiland is daardoor met de fiets bereikbaar . Goed ontbijt .
4 anni ago

M en J
Olandese
Mini camping Carpe Diem in Serooskerke heeft 2 velden waar caravans en tenten kunnen staan. Op het ene veld staan ook een paar vaste sta caravans. De plaatsen zijn ruim. In het dorpje zelf is er weinig te zien of te beleven. Voor gezellige winkeltjes kun je naar Oost Kapelle of Domburg gaan. Op de fiets kun je mooie tripjes naar omliggende dorpen maken. Het sanitair vin ik dik onvoldoende. De 3 ruimtes om te douche zijn superklein. Het is ongeveer 75 x75 cm. Er zijn 3 haken om je spullen op te hangen. Daar hangt dan weer een douche gordijn voor. Anders zou alles nat worden. Bij de dames was er in de middelste ruimte een vensterbankje waarop wat shampoo gezet kan worden. De andere 2 ruimte had geen plankje of zo, en moest je het op de grond zetten. Voor zover ik het heb gezien was de middelste douche ook de enige waar de douche kop bleef hangen. De andere douche koppen waren "lam". en moest je met je hand vasthouden. Bij de 3 dames toiletten, was het ook erg klein. Ook ongeveer 75x 75 cm. Voor zover ik het heb gezien was dit bij de heren ook zo. In de keukenruimte er naast. Waar 2 "oude" keukenblokken stonden en er 3 gasfornuis voorzieningen voor algemeen gebruik waren. Is in de week dat ik er was niet "zichtbaar" schoon gemaakt. Er was gekookt en niet schoon gemaakt. Er hangt een hand geschreven papier waarop stond: keuken schoonmaken aub. Helaas werd er door niemand schoongemaakt. Wij stonden tegenover een wifi paal, maar helaas was de wifi niet toereikend. De eigenenaren komen meerdere keren per dag voorbij gefietst over de camping. Het kwam bij ons over als controlerend. En helaas vonden wij dit niet erg gastvrij. Het was voor een weekje ok, maar ik begrijp de "hoge" score voor deze camping niet.
4 anni ago

Huub en Marjos Stassen
Olandese
Wij waren voor het 5e jaar op de camping. Heel fijn gehad. Vaak naar het strand geweest, veel gefietst, leuk gewinkeld en ook uitgerust.
4 anni ago

Marjos Stassen
Olandese
Heel ruime camping met elke plaats elektriciteit en water. Vriendelijke eigenaren
4 anni ago

- Advertisement -