Prezzo stimato in base ad 1 auto, 2 persone con una tenda, camper o roulotte.
Campeggio aperto da 01 January a 31 December Questo campeggio non Ë stato ancora convalidato da Spottocamp. Sei il proprietario? Contattaci con il pulsante sotto
Na een nat avontuur bij de Italiaanse meren kwamen we terecht bij deze camping. Er was ons duidelijk aangegeven dat het hek na de siësta weer open ging. Geen probleem, iedereen moet z’n rust kunnen pakken. De ontvangst was hartelijk en we werden direct geholpen met het neerzetten van de caravan. Een fijne schaduwrijke plek vlakbij de zee (20 meter lopen). Op Google review wordt de eigenaar nog weleens in een kwaad daglicht gezet maar dat was bij ons niet te merken. Wat wel opviel is dat ze geen nachtjes mensen willen. Ze willen dat je er minimaal een week staat ofzo. Met onze 10 dagen zat het wel goed. De camping is qua sanitair outdated maar wordt wel goed schoongemaakt. Het personeel (het is een familie) is zeer vriendelijk en behulpzaam. Laatste avond ook gegeten in het kleine restaurantje op de camping. Echt top en een mooie afsluiter.
3 anni ago
Fura
Ongelofelijk, een plek direct aan zee! Rustig en met schaduw. Zeer aan te bevelen!
4 anni ago
leonora
Deze camping ken ik vanaf mijn 2 jaar. Hier kwam ik altijd met mijn broers en ouders. Later ook alleen en nog later ook met mijn echtgenoot en kinderen. Voor kinderen tussen de 8 en 13 is het daar erg rustig. Aangewezen op andere kinderen van de camping. Voor ons (ouders) en onze oudere 10-ers was/is het super. Alles op loop afstand, bakker 5 min. slager om de hoek, supermarkt voor de grote boodschappen ff 5 min. in de auto. Eet gelegenheden in overvloed.Op de camping maakt de eigenaar pizza en de dochter staat in de keuken voor de pasta's en schnitzels. Inmiddels ben ik 52 en ga volgend jaar weer een paar dagen. En ik ben niet de enige die dat doet. Cervo verslaaft!
4 anni ago
John Welzen
Met de schrijver van de vorige recensie (2011 ?) ben ik het helemaal mee eens. Geen grote camping, waardoor lekker rustig en knus. Eigenaar van de camping doet zijn best om het iedereen naar zijn zin te maken. Het lukt deze vriendelijke man aardig. Camping is mooi direct aan strand en zee gelegen. Lopend is men in een paar minuten in het eeuwenoude Cervo en in ongeveer 10 minuten lopen ben je in St. Bartolomeo de Mare. Echt een camping voor mensen die van rust, zee en van de Bloemenriviera houden.
4 anni ago
Bérard
Enfin un camping qui a accepté de nous héberger pour une nuit avec un camping car et beaucoup de gentillesse.... Accueil chaleureux, sanitaires impeccables et beaux emplacements.