Een prachtige kampeerplek met een adembenemend panorama! Netjes onderhouden toiletten. De beheerders van de camping zijn gastvrij en verwelkomen je met een kopje koffie. Er zijn schitterende fietspaden in de buurt!
3 dagar sedan
Paul & Sandra
Wij hebben het fantastisch gehad. Het sanitair was super schoon.
Een mooie omgeving om met je fiets op pad te gaan.Leuke dorpjes. De supermarkt was op 3 km afstand van de camping om dagelijks je boodschapjes te doen.
De eigenaren Kees & Saskia een compliment voor de gast vrijheid. Een praatje een helpende hand als dat nodig was. Een echte aanrader!!
Een camping om zeker terug te komen.
3 dagar sedan
Ton en yvonne
Wanneer je voor rust gaat is dit een heerlijke camping met een prachtige omgeving om te fietsen en wandelen.
3 dagar sedan
hanrent
Camping Giessenwaard is zo'n minicamping waarbij ik me beter niet aan een review kan wagen. Idylles laten zich nauwelijks beschrijven. Bovendien is dit een camping die ik liever voor mezelf alleen houd. Maar toch, laat ik delen. Ons stroomloze plekje was een intiem paradijs, de zonsopgangen betoverend, en ook al hebben we niet de allerbeste zomer, hier is elk weertype mooi.
3 dagar sedan
Aad en Hennie
Ons verblijf op camping Giessenwaard is wederom geweldig. Het is een camping met veel goed verzorgd groen.Mooie plek, schoon sanitair en afwasgelegenheid. De eigenaren Saskia en Kees zijn heel leuke mensen.Deze camping is een aanrader voor iedereen die van rust houd.
3 dagar sedan
DvGemert
Écht niets aan te merken op deze fijne nette camping in een prachtige waterrijke omgeving. Een aanrader voor rustzoekers, wandelaars en fietsers.
3 dagar sedan
Adrienne
Echt een parel deze mini camping! Super schoon , netjes , goed onderhouden , Corona proof, prachtige ligging midden in mooie natuur om te wandelen , varen of te fietsen.
Saskia en Kees zijn super gastvrouw en heer en doen we alles aan om het naar je zin te maken. Plekken zijn groot, ruim en niet te dicht op elkaar. Heerlijke dag gefietst naar Gorinchem en met de boot naar Slot Loevestein- heerlijke tocht. Ook dagje kano varen (kano te huren voor keurig bedrag bij de eigenaren) is een aanrader!
Kortom: (mini) vakantie op deze mini camping is heerlijk!
3 dagar sedan
aad van winsen
plaatsen goed verzorg, sanitair heel en zeer schoon eigenaren zeer vriendelijk en erg behulpzaam indien nodig
een zeer rustige met een mooi landelijk uitzicht.
er zijn feitelijk geen min punten op te noemen over deze camping. we hebben voor 2018 alweer voor de 4e keer geboekt
Jolanda en Machiel het was weer zeer fijn, gretjes aad en hennie van winsen
3 dagar sedan
L. Woonings
Minicamping Giessenwaard in Noordeloos zou gekwalificeerd kunnen worden als natuurcamping. Bij aankomst wordt men ontvangen met een kopje koffie of thee in de pipowagen.
Gelegen in de Alblasserwaard heeft men een prachtig vrij uitzicht op de polder.
Wij hebben zelden zo`n gratis WIFI ontvangst gehad in de caravan.
Al met al een aanrader!
3 dagar sedan
Anja1971
Onze zoon moest herstellen na een ernstige ziekte, dus wij zochten rust, geen prikkels, geen afleiding. Hoewel de camping géén faciliteiten voor kinderen heeft waren we gelukkig van harte welkom mits we ons aan de rusttijden zouden houden.
We hebben heerlijk kunnen bijtanken van een heftige periode. Onze zoon heeft uren zitten vissen en staren aan het water. Precies wat hij nodig had!
In de omgeving is meer dan genoeg te doen en ben je terug op de camping dan vind je weer rust.