Priser är inte tillgängliga
Uppskattat pris baserad på 1 bil, 2 personer med tält, husbil eller husvagn.

Campingen öppnades från 01 January till 31 December
Ankomst
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Avgång
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
dagar
{{r.bookingDays}}
Den här campingen är inte validerad av Spottocamp. Är du ägaren? Kontakta oss genom knappen nedan

Jag är ägaren
WiFi
Hundar
Tvättmaskiner
- Advertisement -
4 / 5 (21 röster )

Les Chênes Rouges

Route de Sorede
66700, Argelès-sur-Mer
Frankrike

Les Chênes Rouges är en camping i Argelès-sur-Mer, Frankrike. Les Chênes Rouges har wifi, en snacksbar och en inomhuspool. Hundar är tillåtna. Du kan hitta flera rekreationsaktiviteter på campingplatsen. Det finns en lekplats.

För att tvätta dina kläder finns tvättmaskiner tillgängliga

Kännetecken för plats

Rekreation
Lekplats
Utomhuspool

Logi

Faciliteter
TV-anslutning
WiFi
Snacksbar
Rullstolsanpassat

Kvalifikationer
Hundar
Plats med skugga
Bilfri

Sanitär
Tvättmaskiner


Klicka här om du den här informationen är inkomplett eller inkorrekt

Bilder

Recensioner

Ilonka
Nederländska
Een gezellige, kleinschalige kampeerplek, maar het gaf ons niet echt het gevoel van een bloemencamping. Dit kwam vooral door de locatie van de caravan. We waren opgesteld in een rij, dicht op elkaar, met een te klein terras dat vol in de ochtendzon lag. We vroegen om een parasol, omdat we niet alle vijf onder de overkapping pasten. Helaas waren er geen parasols meer over. Dus elke ochtend moesten we binnen ontbijten. Dat is spijtig als je op vakantie bent.De caravan was netjes en voldeed aan de verwachtingen! Helaas paste de douchekop niet op de douchestang, dus je moest de douche zelf vasthouden. Niet een groot probleem, maar voor deze prijs verwacht je dat alles in orde is.Het zwembad was een beetje te klein voor iedereen. Vaak was er geen ligbed beschikbaar of slechts één. Er waren wel leuke glijbanen. Daar hebben de meisjes van genoten. Er was ook een leuke kinderdisco. We hebben verder niet veel gebruik gemaakt van de animatie.De prijs-kwaliteitverhouding van het eten was goed! We hebben een leuke vakantie gehad, maar we zullen niet opnieuw voor deze camping kiezen.
2 år sedan

J. schaekens
Nederländska
Mini campingplek. Plaats nr 85 slechts 6 meter breed; achterste deel is deels verhoogd/ ongelijk en het overige niet vlak en vol stenen. Rustige Familie Flower Camping? Niet dus. Totaal geen privacy en zeer luidruchtige “animatie” durend tot 23:00 met afterparty of tot 02:00. En dat voor € 60,- per nacht. Doordat mijn partner plotseling hoge koorts kreeg konden we “gelukkig” snel vertrekken
2 år sedan

Wendy Van Hoegee
Nederländska
Fijne, kleine, goed onderhouden camping. Mooie, ruime en complete tent. Prima zwembad. Heel vriendelijk en servicegericht personeel. 4km van het strand (wij fietsten via het fietspad aan de achterkant van de camping, veiliger dan over de weg). Prima restaurant/snackbar voor een snack, pizza of burger, biertje, cocktail. Wij hebben een heerlijke week gehad
2 år sedan

M. van Dijk
Nederländska
Wij zijn met een gezin van 3 grote kinderen (15,17,18 jaar) voor het eerst op deze camping geweest en ik moet je zeggen ieder heeft het er prima naar zijn zin gehad.De camping : niet zo groot waardoor je snel bij de voorzieningen bent. Restaurant: voor kleine maaltijden zoal Pizza,Tappas,Friet,enz.Het personeel is zeer vriendelijk en vrolijk.Zwembad: mooi en schoon bij een volle camping iets te klein maar als je tussen de middag gaat als de Fransen eten heb je het zwembad bijna alleen. Let op! je mag er alleen zwemmen metnormale zwembroek.Sanitair: was nieu ,overal handgel en werd geregeld scoon gemaakt.Receptie: je werd goed ontvangen en ook daar zeer vriendelijk en behulkpzaam personeel.Wat jammer was dat je geen brood op de camping kon bestellen daarvoor moest je altijd naar het dorp. Kortom wij waren zeer tevreden gasten en komen volgend jaar terug We ebben al geboekt;)
3 år sedan

- Advertisement -