Priser är inte tillgängliga
Uppskattat pris baserad på 1 bil, 2 personer med tält, husbil eller husvagn.

Campingen öppnades från 01 January till 31 December

Den här campingen är inte validerad av Spottocamp. Är du ägaren? Kontakta oss genom knappen nedan

Jag är ägaren
WiFi
BBQ tillåten
Hundar
Tvättmaskiner
- Advertisement -
Lägg till i favoriter
4.5 / 5 (18 röster )

Le Val de l'Arre

Route du Pont de la Croix
30120, Le Vigan (Gard)
Frankrike

Op Camping Le Val de L'Arre in Le Vigan is het heerlijk genieten. Vriendelijk personeel, schoon sanitair en wanneer je brood bestelt, wordt het de volgende ochtend naar je plaats gebracht. Om af te koelen neem je een duik in het zwembad of ga je naar de rivier. Een leuk dagtripje is het dorp Laroque, waar je in 30 minuten rijden bent.

Kännetecken för plats

Rekreation
Lekplats
Barnanimation
Utomhuspool

Logi
Mobila bungalows
Lägenheter

Faciliteter
TV-anslutning
WiFi
Campingshop
Snacksbar
Restaurang
Rullstolsanpassat
BBQ tillåten

Kvalifikationer
Hundar
Plats med skugga

Sanitär
Skötrum
Tvättmaskiner
Torktumlare


Klicka här om du den här informationen är inkomplett eller inkorrekt

Bilder

Recensioner

Joren
Nederländska
Uitstekende service naar de klant toe. Zeer ondersteunend. Alles is netjes geregeld.
2 dagar sedan

Yolanda
Nederländska
We hebben het naar ons zin gehad. Het was gemakkelijk voor de kinderen om vrienden te maken met andere kinderen van hun leeftijd, en we willen ook de animatieteam bedanken. Het was geweldig om in de rivier te zwemmen. Het personeel is aardig en ze werken hard. Er zijn echter een paar dingen die we graag verbeterd zouden zien: een speel- en sportveld voor de kinderen dat minder stoffig is. Bovendien ging de bal steeds de rivier in. Daarnaast zouden we het fijner vinden als de toiletten voor mannen en vrouwen gescheiden waren.
2 dagar sedan

Sigmund
Nederländska
Uitstekende kampeerlocatie met ruim bemeten, schaduwrijke standplaatsen. Het zwembad is van goede kwaliteit, beschikt over voldoende stoelen en ligstoelen, en de rivier is een geweldige plek om af te koelen. Het sanitair wordt meerdere keren per dag schoongemaakt en ziet er uitstekend uit. Je hebt de mogelijkheid om brood te bestellen dat de volgende dag vers wordt gebakken.In het dorp Le Vigan zijn er 2 supermarkten (Super U en Lidl) die op minder dan 5 minuten afstand van de camping liggen.Het restaurant is goed en betaalbaar, er is geen bediening maar je kunt het menu ophalen en bestellen, je maaltijd wordt dan bereid en je kunt het ophalen om het op het terras te eten of mee te nemen naar je kampeerplek.Let wel, de camping bevindt zich op 40 km afstand van de snelweg, dus houd er rekening mee dat je ongeveer een uur over secundaire wegen moet rijden.
2 dagar sedan

Inge
Nederländska
Een aangename en serene kampeerplek (we waren er aan het einde van het seizoen). We huurden een stacaravan rechtstreeks van de camping. Deze was keurig. De stacaravans bevinden zich op een hoger deel van de camping dat door een weg wordt afgescheiden. We merkten op dat er op de camping snel werd gereden. Vandaar een lagere score voor kindvriendelijkheid. De rivier is aantrekkelijk voor wat oudere kinderen. Het zwembad was uitstekend.
2 dagar sedan

Naftali
Nederländska
Na vele jaren hebben we de camping weer eens bezocht. De camping wordt nog altijd vol overgave beheerd door de familie. Ze laten je merken dat ze het van groot belang vinden dat je geniet van je verblijf.De sanitaire voorzieningen zijn uitstekend. Het voedsel is verrukkelijk.
2 dagar sedan

1 2 3
- Advertisement -