31,90 €
per natt
Uppskattat pris baserad på 1 bil, 2 personer med tält, husbil eller husvagn.

Campingen öppnades från 27 March till 02 November

Den här campingen är inte validerad av Spottocamp. Är du ägaren? Kontakta oss genom knappen nedan

Jag är ägaren
Elektricitet
WiFi
BBQ tillåten
Hundar
- Advertisement -
Lägg till i favoriter
4.5 / 5 (12 röster )

Huttopia Royat

Route de Gravenoire Quartier l'Oclède
63130, Royat (Puy de Dome)
Frankrike

Huttopia Royat är en camping med 196 platser i Royat (Puy de Dome), Frankrike. Huttopia Royat har wifi, en campingshop, en restaurang och en inomhuspool. Hundar är tillåtna. Förutom camping går det även att hyra en mobil bungalow . Du kan hitta flera rekreationsaktiviteter på campingplatsen. Det finns en lekplats.

Kännetecken för plats

Rekreation
Lekplats
Utomhuspool

Logi
Mobila bungalows

Faciliteter
Elektricitet
TV-anslutning
WiFi
Campingshop
Snacksbar
Restaurang
Rullstolsanpassat
BBQ tillåten

Kvalifikationer
Hundar
Plats med skugga
Öppet året om
Nudister

Typ av camping
Bondcamping


Klicka här om du den här informationen är inkomplett eller inkorrekt

Bilder

Recensioner

CLD
Nederländska
Huttopia Royat is een camping met twee gezichten. Enerzijds het perfect onderhouden sanitair, de vele voorzieningen voor met name jonge kinderen en als mooi uitvalsbasis voor de Auvergne en Clermont-Ferrand. Anderzijds ook heel veel kleine plaatsen, sommigen direct naast het sanitair en een matig restaurant (kilo kaas op elke pizza, te dure ijsjes). Een aantal plaatsen ligt altijd in de schaduw. Zwembad is slechts 1m20. Voor tieners te ondiep en te klein. Kortom, als je het treft heb je een mooie plaats en vermaken je jonge kinderen zich.
4 dagar sedan

Locker14
Nederländska
Op zoek naar een kleinschalige camping met wat meer faciliteiten en zonder rijen stacaravans kwamen we hier uit. Leuke camping met vriendelijk personeel dat goed Engels spreekt. Verwarmd zwembad, tennisbanen en een jeules de boules- baan die allemaal goed zijn onderhouden. Sanitair is uitmuntend; zeer modern en wordt continu schoongemaakt, zelfs 's nachts. Animatie voor kinderen uitsluitend in het Frans, maar ziet er wel leuk uit. Paar keer per week kleinschalig entertainment zoals live muziek of spelletjesavond voor kinderen. Leuk en goed verzorgd. Na 22:30 uur is het stil op de camping, fijn! Kampeerplekken verschillen enorm van grootte en sommige plekken zijn wat vochtig en bedompt onder de bomen. De grond is zeer hard: gewone haringen krijg je niet de grond in. Jammer dat de auto op de parkeerplek moet staan, dat doet het gevoel van een natuurcamping teniet.
4 dagar sedan

Foxx
Nederländska
We hebben deze camping uitgezocht omdat het dichtbij Clermont Ferrand ligt en in de buurt van puy de Dôme. We hebben alleen puy de Dôme bezocht en dat was schitterend, beslist de moeite waard! Camping Huttopia Royat is een geweldige camping, prima ontvangst, mooie zwembad en goed restaurant, wat wil je nog meer... Ruime plaatsen, prima sanitair, ik kan eigenlijk geen minpunten bedenken. We hebben er slechts twee nachten doorgebracht, maar een langer verblijf is ook goed te doen, misschien een volgende keer.
4 dagar sedan

San
Nederländska
Zeer leuke camping zeer vriendelijk en proper sanitair , jammer dat er niets in de buurt is wat je met de fiets kan doen , veel te steil, het zou fijn zijn als er een rechtstreekse bus naar Clermont ferrant zou zijn . Puy de domme gedaan een aanrader
4 dagar sedan

ANNA BENHAMOU
Franska
Camping bien situé mais l'état des hébergements est un peu décevant par rapport au prix (surtout pour la sdb). Nombreuses activités et piscine chauffée
4 dagar sedan

1 2
- Advertisement -