Prima plaats, heel hartelijk ontvangen, perfect toiletgebouw.
Komen zeker nog eens terug.
3 dagar sedan
Phil
Uitstekende locatie, zeer warm welkom, ideaal sanitair. We zullen absoluut nog een keer terugkomen.
3 dagar sedan
Herman
Kleine maar leuke camping midden in Norg. Goed sanitair en super WiFi netwerk. Camping voorzien van drainage en alle voorzieningen op loopafstand. Enig minpuntje is dat de kabeltelevisie maar aan 1 kant van het veld werkt maar het WiFi netwerk maakt dit ruimschoots goed. Echt een aanrader.
3 dagar sedan
Adrie en Brenda
We werden bij aankomst heel vriendelijk ontvangen door Marijanne. Gemoedelijke en gezellige camping met schoon en modern sanitair (heren en dames gemengd). Centrum van Norg is op loopafstand met leuke restaurantjes. ‘t Wapen van Norg is een aanrader om te gaan eten. We hebben lekker gewandeld met de hond. Gevangenis museum Veenhuizen is vlakbij.
3 dagar sedan
Cor en Gerda
Leuke en gemoedelijke camping in het centrum van Norg, alles op loopafstand Samen met de hond heerlijk gewandeld rond Norg. Leuke fietstochten gemaakt. Vriendelijk welkom geheten door de eigenaresse Marijanne. Sanitair schoon en fris, jammer dat dames en heren niet gescheiden waren. Al met al een leuk verblijf gehad , zeker voor herhaling vatbaar .
3 dagar sedan
Fam. Zuidema
Ondanks de volle camping hadden ze voor ons camperbusje nog een hoekje vrij waar we naar volle tevredenheid hebben gestaan met de sanitaire voorzieningen op steenworpafstand. Daarnaast is de ligging van de camping perfect zo aan de rand van het dorp, vlakbij een supermarkt met warme bakker en naar de wandel - en fietspaden in de bosrijke omgeving. De vriendelijke beheerders, altijd in voor een praatje, maakte het verblijf compleet.
3 dagar sedan
Jan en Fia Emans
wij hebben genoten van deze kleine maar gezellige camping. Mooie ruime plek , keurig schoon sanitair. Wat uniek is de ligging.... een super markt echt op 500 meter , voor onze hond een groot grasveld op loopafstand. Marjanne en Kor ( eigenaars ) zijn zeer vriendelijk en met alles behulpzaam. Eigenlijk hebben wij geen minpunten, het enige wat wij minder vonden was dat het sanitair niet apart voor dames en Heren was. Maar de verklaring hiervoor dat door de corona het beter te overzien was. Wij zullen deze camping met veel plezier aan iedereen aan bevelen
3 dagar sedan
De Jong / Greuter
Goede camping / schoon sanitair / prima ligging / aanrader
3 dagar sedan
MJ romero
Prima verblijf, genoten van onze twee weken
Twee kleine minpuntjes, het WiFi signaal is heel zwak en zodra er meerdere mensen opkomen is het afgelopen met het internet
De douches hebben geen krachtige straal en laten zich beïnvloeden door het aantal gebruikers en de afwassers
Wij waren er nog voor het hoogseizoen en het was niet druk op de camping
Verder was alles netjes en schoon , overal vriendelijke mensen, zeker voor herhaling vatbaar
3 dagar sedan
Fam. Hamstra
Fijne kleine camping, midden in het centrum van Norg, supermarkt om de hoek.
Prachtige omgeving om te fietsen!!
3 dagar sedan
Gerard HF Ellerkamp
verblijf elk jaar 2x met camper voor en nazeizoen.
Altijd met veel plezier, op nette c.
prima toiletgebouw, ruime plekken.
Centrum vlakbij
3 dagar sedan
Gerard HF Ellerkamp
super leuk / alles bij de hand int dorp / op zich druk centrum=maar weinig last(beetje achtergrond geluid)
voorzieningen super
3 dagar sedan
Gustavo
We verbleven hier 1 nacht op wandelvakantie.
Positief:
-goedkoop verblijf
-mooi groot grasveld
-net sanitair
-op 2 minuten van alle hotspots in Norg
Negatief:
-niet welkom geheten of verteld waar alles gevonden kon, 'je zoekt maar een plekje'
-geen recreatieruimte, geen fietsenhok, geen koelkast
-zeer veel dorpsgeluiden (grasmachine-concert)
3 dagar sedan
Ep en Janna
Nieuw sanitair, goed schoon. Midden in het mooie dorp Norg. Prachtige omgeving, mooie fietspaden. Supermarkt om de hoek.