Priser är inte tillgängliga
Uppskattat pris baserad på 1 bil, 2 personer med tält, husbil eller husvagn.

Campingen öppnades från 01 January till 31 December

Den här campingen är inte validerad av Spottocamp. Är du ägaren? Kontakta oss genom knappen nedan

Jag är ägaren
WiFi
BBQ tillåten
Hundar
Tvättmaskiner
- Advertisement -
Lägg till i favoriter
4.5 / 5 (23 röster )

Camping Les Trexons  

Les Trexons 32
88430, Gerbepal
Frankrike

Camping Les Trexons   är en camping med 30 platser i Gerbepal, Frankrike. Camping Les Trexons   har wifi, en restaurang och en inomhuspool. Hundar är tillåtna. Du kan hitta flera rekreationsaktiviteter på campingplatsen. Det finns en lekplats.

För att tvätta dina kläder finns tvättmaskiner och torktumlare tillgängliga

Kännetecken för plats

Rekreation
Lekplats
Utomhuspool

Logi
Tält
Husvagn
Husbil
Mobila bungalows
Lägenheter

Faciliteter
TV-anslutning
WiFi
Köksfaciliteter
Snacksbar
Restaurang
Rullstolsanpassat
BBQ tillåten

Kvalifikationer
Hundar
Plats med skugga

Sanitär
Skötrum
Tvättmaskiner
Torktumlare


Klicka här om du den här informationen är inkomplett eller inkorrekt

Bilder

Recensioner

Eva
Nederländska
Heel fijn en écht gemoedelijke camping. Vriendelijke stel runt dit. Je voelt je erg welkom. De sfeer tussen de gasten en alle kinderen is ook heel gezellig. Pizza’s van de food truck zijn verrukkelijk. Zwembad is klein maar efficiënt. Verder is de camping gewoon mooi. Een camping veld met avondzon, houten klimrek, grote schommel, kampvuur in het midden. Dingen die wij heel leuk vonden in de buurt waren: rodelen en wandelen in de buurt van de Hohneck en de waterval. Deze laatste had geen Oostenrijkse proporties maar was daardoor wel lekker rustig en je kon er fijn in zwemmen/springen. Lunch en handdoek mee. Ook perfect als camping om de reis naar het verre zuiden te breken.
2 dagar sedan

A.G. Ruissen
Nederländska
Een rustige camping, midden in de natuur. We voelden ons echt welkom en de sfeer is er prima! Alles was schoon en je kunt er wassen en drogen. Bij vragen staan de nederlandse eigenaar en zijn vrouw je met raad en daad terzijde. Een aanrader! Het stadje Gerardmer 9 km verderop is een bezoek waard.
2 dagar sedan

Frans
Nederländska
Een serene kampeerplek, omringd door groen. We ervoeren een warme ontvangst en de ambiance was uitstekend! Alles was netjes en er zijn was- en droogfaciliteiten beschikbaar. Voor eventuele vragen zijn de Nederlandse beheerders en hun partner altijd bereid om te helpen en advies te geven. Zeker een aanbeveling waard! Het nabijgelegen Gerardmer, op 9 km afstand, is zeker een uitstapje waard.
2 dagar sedan

Neville
Nederländska
Een zeer aangename en authentieke kampeerplek. Een vriendelijk koppel beheert deze plek en je voelt je zeer welkom. De gezelligheid tussen de gasten en alle kinderen is ook uitstekend. De pizza's van de foodtruck zijn heerlijk. Het zwembad is klein, maar functioneel. Over het algemeen is de camping gewoon mooi. Een kampeerveld met avondzon, houten klimrek, grote schommel, kampvuur in het midden. Activiteiten die we erg leuk vonden in de omgeving waren rodelen en wandelen in de buurt van de Hohneck en de waterval. Hoewel deze laatste niet de proporties van Oostenrijk had, was het daardoor wel lekker rustig en kon je er heerlijk in zwemmen/springen. Lunch en handdoek mee.Ideaal als kampeerplek om de lange reis naar het verre zuiden op te splitsen.
2 dagar sedan

Joke en Willem
Nederländska
Voor een tweede keer op deze fijne plek gekampeerd in een gereedstaande ‘de Waard’ tent. We voelen ons hier helemaal thuis, de sfeer is relaxt en ongedwongen. De camping is centraal gelegen voor uitstapjes, wandelingen etc. De faciliteiten ( schoon sanitair en broodjes die je kunt bestellen voor ontbijt) waren voor ons voldoende. Femke en Teun zijn zeer gastvrij, betrokken en behulpzaam.
2 dagar sedan

1 2 3
- Advertisement -