Os preços não estão disponíveis
Preço estimado Com base em 1 carro, 2 pessoas com tenda, caravana ou campervan.

Acampamento aberto a partir de 01 January até 31 December

Este parque de campismo ainda não foi validado pela Spottocamp Você é o proprietário? Contacte-nos com o botão abaixo.

Eu sou o dono
Wi-Fi
Churrasco permitido
- Advertisement -
Adicionar aos favoritos
4 / 5 (13 votos )

Platja Cambrils

Avenida Oleastrum, 12
E-43850, Cambrils
Espanha

Platja Cambrils é um parque de campismo localizado em Cambrils, Espanha.Platja Cambrils O wi-fi, a tenda de campismo, a restaurante, a piscina interior y cacifos. Além de acampar é possível alugar também a bangalô móvel o a apartamento. Você pode encontrar várias atividades recreativas no acampamento. Há a parque infantil y a quadra de ténis.

Para a lavandaria há secadores de roupa disponível.

Características do local

Recreação
Parque infantil
Animação para crianças
Piscina Exterior
Quadra de ténis

Alojamento
Bangalôs móveis
Apartamentos

Instalação de Serviços
ligação de TV
Wi-Fi
Tenda de campismo
Merendero
Restaurante
Acesso de cadeira de rodas
Churrasco permitido

Qualificações
Lugar sombrio

Sanitário
Mudança de fraldas para bebés
Secadores de roupa


Clique aqui se a informação sobre este parque de campismo estiver incorrecta ou incompleta.

Fotos

Críticas

Tamara
Holandês
Prima camping, jammer vd desbetreffende badmeester en juffrouw!! Deze twee halen de hele camping naar beneden en mogen wat mij betreft hun fluitje inslikken. Het zwembad is net een strafkamp!! Deze twee hebben een arrogantie tot en met en er valt niet normaal mee te communiceren. Wij hebben inmiddels een klacht ingediend bij de manager, aangezien deze nergens vanaf weet. Onze kinderen zijn serieus uit het zwembad gestuurd ondat ze op hun buik van de glijbaan gingen.. na 3 waarschuwingen snap ik de consequentie echt. Eenmaal door ons als ouders ook flink aangesproken te zijn en vervolgens hun excuses willen maken en dan te horen krijgen dat je kan vertrekken met 35 graden en er morgen weer in mag vind ik echt heel triest!!! Ik leer mijn kinderen dat ze hun excuses moeten maken voor hun gedrag en een consequentie van een dag of paar uur geen glijbaan vindt ik aanvaardbaar, maar dit is schofterig gewoon!!
1 semana ás

Rosa
Inglês
Con mi pareja una semana muy tranquilos y descansando. Ambiente de camping
1 semana ás

Jose
Inglês
Es tranquilo y ambiente familiar. La verdad que mut bien para el descanso
1 semana ás

Marcela
Holandês
Wij verblijven altijd in dezelfde mobilehome, Campeco, bevalt ontzettend goed. Gezellige camping, rustig en van alles voorzien. Dorpje Cambrils zit op loopafstand, mooie strand, etc. Wij zijn sowieso bevooroordeeld want wij hebben zelf 10 jaar in Cambrils gewoond en bijna op loopafstand van deze camping. Wij komen hier sinds 2013 en komen altijd terug. Weinig Nederlanders, maar dat is niet erg, ik kom om lekker Spaans te kletsen:-) Wij hebben er leuke Spaanse camping-vrienden aan overgehouden en boeken altijd dezelfde bungalows en data. Voorlopig blijven hier onze zomervakanties houden:-)
1 semana ás

Pasveer L.J.M.
Holandês
Prima camping, met goed en schoon sanitair. Mooie ligging nabij het strand. Kleine kampeerplaatsen. wifi bij zwembad en receptie. Met campingcard prima prijskaartje in het naseizoen. veel spanjaarden in het weekend, weinig nederlanders, meer Fransen en Belgen. Mooi zwembad zonder toetsers en bellen.
1 semana ás

1 2
- Advertisement -