€ 18,20
Por noite
Preço estimado Com base em 1 carro, 2 pessoas com tenda, caravana ou campervan.

Acampamento aberto a partir de 01 January até 18 December

Este parque de campismo ainda não foi validado pela Spottocamp Você é o proprietário? Contacte-nos com o botão abaixo.

Eu sou o dono
Barracas de campo
Cabines para alugar
Electricidade
Wi-Fi
Churrasco permitido
Cães
Máquinas de Lavar
- Advertisement -
Adicionar aos favoritos
4 / 5 (12 votos )

Camping Ile de Boulancourt

Allée des Marronniers 6
77760, Boulancourt
França

Camping Ile de Boulancourt é um parque de campismo de 110 em Boulancourt, França. Camping Ile de Boulancourt O wi-fi, a tenda de campismo, a restaurante y a piscina interior. Os cães são permitidos.

Em Camping Ile de Boulancourt é possível acampar com a tenda. Além de acampar é possível alugar também a casa de campo de aluguer o a bangalô móvel. Você pode encontrar várias atividades recreativas no acampamento. Há a parque infantil, a deslize de água, a quadra de ténis, a mesa de ténis de mesa, a quadra de voleibol, a campo de golfe y aluguer de bicicletas.

Para a lavandaria há máquinas de lavar y secadores de roupa disponível.

Características do local

Recreação
Aluguer de Bicicletas
Parque infantil
Animação para crianças
Nadar em água natural
Areia da praia
praia de nudismo
Piscina Exterior
Deslize de água
Quadra de ténis
Mesa de ténis de mesa
quadra de voleibol
Campo de golfe
Montar um cavalo

Alojamento
Barracas de campo
Caravanas
Autocaravanas
Cabines para alugar
Bangalôs móveis
Apartamentos

Instalação de Serviços
Electricidade
ligação de TV
Wi-Fi
Instalações da cozinha
Tenda de campismo
Pão no local
Merendero
Restaurante
Acesso de cadeira de rodas
Fogueira permitida
Churrasco permitido

Qualificações
Cães
Lugar sombrio
Aberto durante todo o ano
Nudistas
Grupos de jovens
Sem carro
Carros permitidos no parque de campismo

Tipo de parque de campismo
Acampamento de Agricultores

Sanitário
Mudança de fraldas para bebés
Cabines de lavagem
Máquinas de Lavar
Secadores de roupa


Clique aqui se a informação sobre este parque de campismo estiver incorrecta ou incompleta.

Fotos

Críticas

Piet
Holandês
Enthousiaste vriendelijke eigenaar. Zeer ruime, groene camping. s'Avonds hoorden we een uil. Het is er donker, dus prachtige sterrenluchten gezien. Het sanitair is schoon, warme douches inbegrepen.
2 semanas ás

Paul
Holandês
Deze camping is een fijne uitvalsbasis voor het kimmen/boulderen rondom Fontainebleau. Het gebied van bijvoorbeeld 'LesTrois Pignons' is vanaf de camping goed bereikbaar. Op de route richting de klim/bouldergebieden kom je langs Malesherbes waar je de boodschappen voor de dag kan doen (Intermarche en E.Leclerc). (noot: in het iets verder gelegen Pithiviers is een Decathlon easy en een Intersport aanwezig.) De camping zelf heeft een rustige, natuurlijke sfeer en is fraai gesitueerd aan een riviertje. Voor de (kleine) tentkampeerder biedt de camping aanvullende faciliteiten zoals het vrij gebruik van koelkasten en een 'woonkamer' / kookgelegenheid voor als het slecht weer is. De camping bied je daarnaast veel ruimte en privacy. In vergelijking met andere campings in de omgeving van Fontainebleau/ Milly-la-Foret kenmerkt deze camping zich als een natuurlijke, rustige camping met uitstekende 'basic' faciliteiten die aansluiten bij de kampeerder die ook slechts deze zaken wenst.
2 semanas ás

Anja & Herman
Holandês
Bijzonder gastvrije camping en een aanrader voor rustzoekers. Veel vaste plaatsen maar zo ruim opgezet dat er zeker in het naseizoen voldoende ruime plaatsen beschikbaar zijn. Vooral achterop het terrein is het goed toeven op de punt van het eiland. Ook op het sanitair is niets aan te merken; eenvoudig maar zeer verzorgt. Hoewel op ruime afstand van Parijs is deze camping toch een goed uitganspunt voor bezoek aan deze stad met het OV. De RER in Malesherbes is wel dichtbij (8 km) doet er vrij lang over. Beter is het de trein te nemen in Fontainebleau. Met de auto ben je daar binnen 45 minuten en dan nog 20 minuten met de trein. Hoewel, een bezoek aan Fontainebleau is op zich al zeer de moeite waard.
2 semanas ás

S
Holandês
Wij hadden huisje Heron gereserveerd. Dat was een prima huisje met alle voorzieningen. De huisjes worden ook verhuurd aan mensen die in de buurt werken, maar niet in de buurt wonen. Wij hebben daar geen last van gehad. De camping ligt best wel ver van alles weg. Het cafe waar je normaal brood kunt kopen ( op bestelling de dag ervoor) was gesloten voor de hele maand. De keuze was dus afbakbrood of 8 kilometer enkele reis voor een bakker.
2 semanas ás

Frits
Holandês
De camping is best rustig en mooi gelegen. Echter de leiding is (wat) laks. Per mail gereserveerd en bevestiging gehad. Daarna nogmaals aangepast en weer een bevestiging gekregen. Bij aankomst was er echter niets bekend en niets gereserveerd. Hadden toch plaats voor ons. In de eerste nacht tot 4 uur last gehad van een groepje luidruchtige en dronken personen. Die ochtend bleek dat er veel geklaagd was. Er zou wat aan gebeuren. De 2e nacht echter weer tot 2.15 uur overlast van dezelfde groep. Stopte vroeger omdat het ging regenen. Er wordt dus niet opgetreden tegen lawaaimakers. Wij zijn de 3e nacht niet meer gebleven.
2 semanas ás

1 2
- Advertisement -