Prijs niet beschikbaar
Gemiddelde prijs gebaseerd op een auto en twee personen met een tent, caravan of camper.

Camping is geopend van 01 January tot 31 December
Aankomst
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Vertrek
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Dagen
{{r.bookingDays}}

Deze camping is nog niet door Spottocamp geverifieerd. Bent u de eigenaar van deze camping? Klik dan op de knop hieronder.

Ik ben de eigenaar
Wifi
BBQ toegestaan
Honden
Wasmachines
- Advertisement -
4 / 5 (9 stemmen )

'n Ibink

Arfmanssteeg 1
7261 KB, Ruurlo
Nederland

'n Ibink is een camping met 30 plaatsen in Ruurlo, Nederland. 'n Ibink heeft wifi en een campingwinkel. Honden zijn toegestaan op deze camping. Er zijn verschillende recreationele activiteiten op de camping. Er is een speeltuin.

Voor het wassen van kleding zijn wasmachines beschikbaar.

Eigenschappen camping

Recreatie
Speeltuin

Accomodatie

Faciliteiten
Wifi
Campingwinkel
Toegankelijk voor rolstoelen
BBQ toegestaan

Kwalificaties
Honden
Plekken met schaduw

Sanitair
Wasmachines


Klik hier als de informatie niet correct of onvolledig is

Foto's

Beoordelingen

William
Nederlands
1 week geleden

Maxime
Nederlands
Laten we beginnen met de negatieve aspecten, aangezien deze het eerst opvallen. De omgeving van de gebouwen is een chaotische bende, wat niet echt een warm welkom biedt voor je vakantie. Het herentoiletgebouw aan de wegkant is behoorlijk verouderd. We hebben de eigenaren niet ontmoet en het beheerdersduo was niet bijzonder vriendelijk tegen ons, voornamelijk omdat we niet volledig aan hun verwachtingen voldeden door bijna in de heg te gaan staan. De positieve kanten zijn het schone, moderne toilet/douchegebouw. Het zag er netjes uit, maar was alleen voor dames. Als een man daar toevallig het toilet gebruikte, werd hij direct aangesproken door Henny. Deze camping is niet voor ons, we zijn betere ervaringen gewend bij de SVR.
1 week geleden

Nienke
Nederlands
Stond de maand mei 2022 op deze camping. Zowel de eigenaren Jan en José als de beheerders Leo en Henny verdienen een pluim. Aandacht voor hun gasten zonder opdringerig te zijn. Behulpzaam op aanvraag en super schoon sanitair. Prachtige fietsomgeving en winkels in Ruurlo op 3,5 km afstand.
1 week geleden

Arie en Ans Rooks
Nederlands
Een heerlijke gastvrije camping. Schoon sanitair, vriendelijke beheerders. Mooie plekken , kortom een aanrader ?We hebben genoten.
1 week geleden

André Heijink
Nederlands
Leuke gezellige kleine rustige camping. De beheerders en eigenaren zijn vriendelijk en behulpzaam. Verder is er een leuke winkel met verschillende soorten kazen.
1 week geleden

Jacoba
Nederlands
Geen pluspunten gezien de omschrijving en de feiten. We moesten genoegen nemen met een niet geaccomodeerde staanplaatsen en toch het volle pond betalen. Bij binnenkomst klagen over de eerste slechte maanden in corona tijd en nu over de te grote drukte. Er werd zonder zelf te mogen kiezen een plaats buiten de reguliere staanplaatsen bij geparkeerde auto's aangewezen anders konden we vertrekken. Wel even voor ons een haspel gelegd zodat we gelukkig wel aan de stroom stonden. We hadden meer dan 6 weken voordien geboekt en alles was bevestigd en volgens hun oké. Jammer, dat had ook beter gekunt. Ontsmettingsmiddelen en mogelijkheden waar ruim onvoldoende. Al met al voor ons een risicovolle, marginale en slechte situatie.
1 week geleden

Corhein
Nederlands
Natuurlijk was het rustig ivm corona Maar wat een prachtige en ruime plaatsen Waterafvoer electra en watertappunt bij iedere plaats Super onderhouden Vlak terrein Wij hebben daar een heerlijke week gehad En ontzettend leuke en behulpzame gastvrouw en gastheer Voor herhaling vatbaar
1 week geleden

Sjaan de Veer-Winkels
Nederlands
Samen met mijn vrouw en de hondjes zijn we hier 4 nachten en 5 dagen geweest.
1 week geleden

- Advertisement -