Prijs niet beschikbaar
Gemiddelde prijs gebaseerd op een auto en twee personen met een tent, caravan of camper.

Camping is geopend van 01 January tot 31 December

Deze camping is nog niet door Spottocamp geverifieerd. Bent u de eigenaar van deze camping? Klik dan op de knop hieronder.

Ik ben de eigenaar
Wifi
Honden
- Advertisement -
Toevoegen aan favorieten
2 / 5 (4 stemmen )

Maria Eugenia

Ctra. de Málaga 198
18015, Granada
Spanje

Maria Eugenia is een camping in Granada, Spanje. Maria Eugenia heeft wifi, een campingwinkel, een restaurant, een binnenzwembad en kluisjes. Honden zijn toegestaan op deze camping. Er zijn verschillende recreationele activiteiten op de camping. Er is een speeltuin.

Eigenschappen camping

Recreatie
Speeltuin
Buitenzwembad

Accomodatie

Faciliteiten
TV aansluiting
Wifi
Campingwinkel
Snackbar
Restaurant

Kwalificaties
Honden
Plekken met schaduw


Klik hier als de informatie niet correct of onvolledig is

Foto's

Beoordelingen

Engelien
Nederlands
Vriendelijke ontvangst aan de receptie. Kleine camping die enorm slecht verlicht is. Zo slecht dat je de betonnen afscheidingsblokken van de kampeerpercelen niet ziet liggen en je in het donker en bijna je tenen breekt. Eenmaal het toiletgebouw gevonden, heel oud, wel schoon. Ramen van sanitairgebouw dames niet gematteerd. Dit gaf mij op zo'n donkere camping een zeer onbehaaglijk gevoel. De camping ligt tussen een aantal wegen, zeer veel last van voorbij razend verkeer, gelukkig werd dit in de nacht rustiger. Internet goed. Camping ligt dicht bij Granada. Met huisdieren of kleine kinderen niet aan te bevelen, omdat er zoveel verkeer pal langs de camping raast.
3 dagen geleden

M. Frenken
Nederlands
Het is een camping met daarop appartementjes waar je een bed krijgt en een eigen douche en wc. Je krijgt de sleutel en daarna eigenlijk niets meer. Wij zijn er 1 week gebleven en ze hebben nooit schone handoeken gegeven of schoongemaakt. Na vragen bij de receptie wanneer ze zouden komen schoonmaken had men hier geen antwoord op. Wel hebben we "schone" handdoeken gekregen. Ook het beddengoed is oud en lijkt niet erg fris. Dagelijks ontbijt met 1 broodje en 1 kopje thee/koffie. Op warm eten kan je bij het eettentje erg lang moeten wachten, de eetgelegenheid is ook op de vreemdste tijdstippen gesloten. Ofwel een echte Andalusische mentaliteit. Mensen zijn wel erg aardig.
3 dagen geleden

- Advertisement -