€ 31,00
per nacht
Gemiddelde prijs gebaseerd op een auto en twee personen met een tent, caravan of camper.

Camping is geopend van 04 April tot 28 September

Electriciteit
Wifi
Honden
Zandstrand
Zeilen/surfen
Vissen
Wasmachines
- Advertisement -
Toevoegen aan favorieten
4.5 / 5 (8 stemmen )

Flower camping - La Cailletiere

route de boyardville
17550, Dolus D Oleron
Frankrijk

Flower camping - La Cailletiere is een camping met 46 plaatsen in Dolus D Oleron, Frankrijk. Flower camping - La Cailletiere heeft wifi, een campingwinkel, een restaurant en een binnenzwembad. Honden zijn toegestaan op deze camping. Naast kamperen is het mogelijk om een mobiele bungalow te huren. Er zijn verschillende recreationele activiteiten op de camping. Er is een speeltuin, een zandstrand, een waterglijbaan, een sauna, een tennisbaan, een tafeltennistafel, een golfbaan, een midgetgolf en zeilen/surfen.

Flower camping - La Cailletiere beschikt over sanitair dat geschikt is voor minder validen. Voor het wassen van kleding zijn wasmachines en drogers beschikbaar.

Eigenschappen camping

Recreatie
Speeltuin
Kinderanimatie
Zandstrand
Buitenzwembad
Waterglijbaan
Binnenzwembad
Warmtebad
Sauna
Tennisbaan
Tafeltennistafel
Midgetgolf
Golfbaan
Zeilen/surfen
Botenverhuur
Scheepshelling
Paardrijden
Vissen
Duiken

Accomodatie
Tenten
Caravans
Campers
Stacaravans
Apartementen

Faciliteiten
Electriciteit
TV aansluiting
Wifi
Kookfaciliteiten
Campingwinkel
Brood te krijgen
Snackbar
Restaurant
Toegankelijk voor rolstoelen
Kampvuur toegestaan
BBQ toegestaan

Kwalificaties
Honden
Plekken met schaduw
Hele jaar geopend
Nudisten
Autovrij
Auto's toegestaan op kampeerplek

Camping type
Boerencamping

Sanitair
Verschoonmogelijkheden
Wascabines
Gehandicaptensanitair
Wasmachines
Drogers


Klik hier als de informatie niet correct of onvolledig is

Foto's

Beoordelingen

Hans Van Ranst
Nederlands
Vriendelijk ontvangst op deze aangename camping met ruime kampeerplaatsen. Prachtige beplanting op de camping. Het kan soms erg druk zijn aan het zwembad dat niet al te groot is. Erg rustig gelegen en toch op 10 min van het strand. Urinoirs werden niet schoongemaakt. Toch een fijne camping voor enkele dagen.
2 dagen geleden

Leontien
Nederlands
Heerlijke, niet al te grote camping. Mooie plaatsen, zon/schaduw. Zeer vriendelijke en behulpzame eigenaren, mevrouw spreekt ook goed engels. Mooi centraal gelegen op t eiland. Vooral veel Fransen, animatie 's avonds wel wat lawaaierig soms. Minpunt: geen wcbrillen. Sanitair wordt met een slang afgespoten, maar ziet geen doekjes. Daar zijn nog wel punten te behalen! Verder een heerlijke vakantie gehad!
2 dagen geleden

Inge claes
Nederlands
Camping la caillietière is een leuke camping. Het wordt uitgebaat door een fantastische familie. Iedere plek is ruim. Veel groen en bomen. Er zijn wisselende activiteiten die uitnodigen om deel te nemen. Leuk speelterrein voor de kinderen. Aangenaam en proper zwembad om af te koelen. Het eiland is na 5 keer nog steeds boeiend. Kleine dorpen, cultureel interessant en een bijzonder prachtige omgeving.
2 dagen geleden

GJ
Nederlands
Gemoedelijke camping waar veel gasten komen die er al meerdere jaren staan. Er stonden maar weinig Nederlanders op de camping toen wij er waren, vooral Fransen. Elke dag wordt er wat georganiseerd voor de jeugd. De plaatsen zijn redelijk schaduwrijk. Het zwembad is klein, maar goed om ff af te koelen. Het eiland biedt verschillende mogelijkheden en de stranden zijn divers. De stadjes zijn gezellig om te bezoeken.
2 dagen geleden

- Advertisement -