Prijs niet beschikbaar
Gemiddelde prijs gebaseerd op een auto en twee personen met een tent, caravan of camper.

Camping is geopend van 01 January tot 31 December
Deze camping is nog niet door Spottocamp geverifieerd. Bent u de eigenaar van deze camping? Klik dan op de knop hieronder.

Ik ben de eigenaar
- Advertisement -
4.5 / 5 (3 stemmen )

Finca la Higuera


Guadelest
Spanje

Finca la Higuera is een camping in Guadelest, Spanje.

Foto's

Beoordelingen

Janneke van de Geijn
Nederlands
Terug naar de natuur, vele mooie wandelroutes en fijn gezelschap!
3 dagen geleden

Rob
Nederlands
Een prima plek om te genieten van rust, ruimte, fraaie natuur en dito uitzichten en gesprekken met andere gasten. Ook ideaal voor mooie bergwandelingen en Nordic Walking. Een aanrader voor iedereen die het échte Spanje wil leren kennen en genoeg heeft van de drukte aan de kust.
3 dagen geleden

quint
Nederlands
Finca La Higuera is een oase van rust. Hier ontdekte ik voor het eerst echte stilte. Een oase in het ruige aitana gebergte in de buurt van Callosa d'en Sarria met een Nederlandse gastheer zoals er niet veel zijn. Alles op het landgoed is met handwerk en liefde gemaakt van gevonden en gerecycled materiaal. Hier ontstaan mooie gesprekken rond het kampvuur. Ont(spanje)! Doen en niet doen. Je laten leiden door wat de dag je gaat bieden.
3 dagen geleden

- Advertisement -