Prijs niet beschikbaar
Gemiddelde prijs gebaseerd op een auto en twee personen met een tent, caravan of camper.

Camping is geopend van 01 January tot 31 December

Deze camping is nog niet door Spottocamp geverifieerd. Bent u de eigenaar van deze camping? Klik dan op de knop hieronder.

Ik ben de eigenaar
Honden
- Advertisement -
Toevoegen aan favorieten
2.5 / 5 (11 stemmen )

Camping Geerensheide

Steyvershofstraat 14
3640, Kinrooi
België

Camping Geerensheide is een camping met 100 plaatsen in Kinrooi, België. Camping Geerensheide heeft een restaurant en een binnenzwembad. Honden zijn toegestaan op deze camping.

Eigenschappen camping

Recreatie
Buitenzwembad

Accomodatie
Tenten
Caravans
Campers
Stacaravans
Apartementen

Faciliteiten
Snackbar
Restaurant
Toegankelijk voor rolstoelen

Kwalificaties
Honden
Plekken met schaduw


Klik hier als de informatie niet correct of onvolledig is

Foto's

Beoordelingen

Jurgen
Nederlands
Camping met nieuwe eigenaar en uitbater De reviews van vroeger houden geen steek meer,toen was de camping verwaarloosd. Nu is deze camping een verborgen parel. Je vind er rust in een mooie natuur. Camping is prachtig,proper,veilig,kindvriendelijk. Hier kunnen er veel een voorbeeld aan nemen van hoe het wel degelijk moet.
4 dagen geleden

Kelly
Nederlands
Camping is recent overgenomen en noemt nu Camping Papillon. Nieuwe speeltuin, nieuwe wegen, verbeterd sanitair een heel mooie bistro met groot overdekt terras. Broodservice, wasserette, take away, visvijver, zwemvijver, etc... Kortom een verborgen pareltje voor zolang het nog verborgen blijft ;-)
4 dagen geleden

Donald
Nederlands
Rustige camping vriendelijke mensen ,komen volgende week terug. 1minpuntje kantine was niet open.??
4 dagen geleden

Linda
Nederlands
Spookfacturen,prijsverhogingen van 100 de euro's, niets meer te beleven,zet onterecht mensen van de camping,doet eigen boekhouding waar halen,adressen en de rekeningen langs geen kanten kloppen,speelt mensen tegen elkaar uit,de dieren vallen dood neer wegens geen verzorging, mevrouw die nog geen goeiendag zegt en zich zelden laat kijken meent eens wetten te komen stellen.dit moet stoppen! Ze maken misbruik van alles en de camping gaat zienderogen achteruit. Hopelijk zeer vlug nieuwe eigenaars met eerlijke bedoelingen!
4 dagen geleden

Mel
Nederlands
Wij zijn na jaren op de camping verbleven te hebben vertrokken omdat er alleen nog een klein beetje natuur te zien is.ooit waren hier leuke feesten,lekker eten,animatie en zo veel meer Deze eigenaar is niet geschikt om de camping uit te baten want hij richt ze enkel maar ten gronde.spijtig want er zitten allemaal lieve mensen met de beste bedoelingen
4 dagen geleden

1 2
- Advertisement -