€ 26,80
per nacht
Gemiddelde prijs gebaseerd op een auto en twee personen met een tent, caravan of camper.

Camping is geopend van 01 April tot 01 October

Deze camping is nog niet door Spottocamp geverifieerd. Bent u de eigenaar van deze camping? Klik dan op de knop hieronder.

Ik ben de eigenaar
Tenten
Caravans
Campers
Electriciteit
Wifi
Honden
Zandstrand
Wasmachines
- Advertisement -
Toevoegen aan favorieten
4 / 5 (22 stemmen )

Camping De Zandhegge

Langeweg 14
8166 GT, Emst
Nederland

Camping De Zandhegge is een camping met 220 plaatsen in Emst, Nederland. Camping De Zandhegge heeft wifi, een snackbar en een binnenzwembad. Honden zijn toegestaan op deze camping.

Op het terrein van Camping De Zandhegge is het mogelijk met een tent, een caravan of een camper te kamperen. Naast kamperen is het mogelijk om een mobiele bungalow te huren. Er zijn verschillende recreationele activiteiten op de camping. Er is een speeltuin, een kinderboerderij, een zandstrand, een sauna, jeu de boules, een tennisbaan, een tafeltennistafel, een volleybalveld, een golfbaan en fietsenverhuur.

Voor het wassen van kleding zijn wasmachines en drogers beschikbaar.

Eigenschappen camping

Recreatie
Fietsenverhuur
Speeltuin
Kinderanimatie
Zwemmen in natuurlijke bron
Zandstrand
Nudistenstrand
Buitenzwembad
Waterglijbaan
Binnenzwembad
Warmtebad
Sauna
Tennisbaan
Tafeltennistafel
Volleybalveld
Midgetgolf
Golfbaan
Zeilen/surfen
Botenverhuur
Scheepshelling
Paardrijden
Vissen
Duiken
Skien

Accomodatie
Tenten
Caravans
Campers
Trekkershutten
Stacaravans
Apartementen

Faciliteiten
Electriciteit
TV aansluiting
Wifi
Kookfaciliteiten
Campingwinkel
Brood te krijgen
Snackbar
Restaurant
Toegankelijk voor rolstoelen
Kampvuur toegestaan
BBQ toegestaan

Kwalificaties
Honden
Plekken met schaduw
Hele jaar geopend
Nudisten
Jongerenplekken
Autovrij
Auto's toegestaan op kampeerplek

Camping type
Boerencamping

Sanitair
Verschoonmogelijkheden
Wascabines
Gehandicaptensanitair
Wasmachines
Drogers


Klik hier als de informatie niet correct of onvolledig is

Foto's

Beoordelingen

Ronald
Nederlands
Geweldige kampeerplek. Absoluut niets om over te klagen. De toiletvoorzieningen zijn buitengewoon schoon, er is entertainment voor alle leeftijden. Het personeel is uiterst aangenaam. Volledig fantastisch! We zullen zeker weer gaan!
1 week geleden

Chanel
Nederlands
Een kosmopolitische kampeerplek. Buitengewoon aangenaam voor kinderen en netjes. Het personeel is uiterst vriendelijk en zeer toegewijd aan hun taken. Wat een ervaring. Ze zetten tal van leuke activiteiten op voor alle leeftijden. Samengevat, het verdient een 9. Uitstekend.
1 week geleden

Manon
Nederlands
Ontvangst was ondermaats. We hadden een boeking gemaakt en een afspraak voor een locatie nabij de voorzieningen vanwege persoonlijke redenen. Echter, bij aankomst was de afgesproken locatie ingenomen en werden we ver van de voorzieningen ondergebracht. De reden hiervoor was dat het zakelijk gezien voordeliger was. Met andere woorden, winst boven menselijke situaties.We gaan daar nooit meer naartoe! Ze verbreken eenzijdig beloftes zonder enige vorm van communicatie!
1 week geleden

Serafim
Nederlands
Wat een fantastische kampeerplek! Aan de balie tref je uiterst hartelijke personeelsleden die zeer gastvrij zijn. Ze hadden zelfs een presentje voor onze viervoeter. We genoten van een prachtige, royale plaats vlakbij het zwembad. Alles was netjes en iedereen was aardig. We zullen absoluut opnieuw bezoeken.
1 week geleden

Marleen
Nederlands
Wij verbleven 2 weken in een Accommodatie op camping de Zandhegge met 2 kinderen van 6 en 1 jaar oud. We hadden de Veluwse veranda chalet voor 6 personen, dit was een prima accommodatie, vooral de veranda is heel fijn. Van binnen is het allemaal wel vrij krap, maar goed te doen. Bedden sliepen prima, terwijl ik vaak pijn krijg als ik in een ander bed slaap. Douches waren fijn en het huisje was schoon. Het aanbod van de animatie was leuk, gevarieerd voor veel leeftijden en niet opdringerig. Wil je meedoen prima, liever niet, ook goed. Onze zoon van 6 vond de trampolines heel leuk, zoon van bijna 2 wilde iedere dag wel naar de speeltuin. Als uitjes zijn we naar de zandenplas geweest, het klimbos en we hebben midgetgolf gespeeld bij het Veluws eethuis (wissel).
1 week geleden

1 2 3
- Advertisement -