29,60 €
per notte
Prezzo stimato in base ad 1 auto, 2 persone con una tenda, camper o roulotte.

Campeggio aperto da 01 April a 31 October

Questo campeggio non Ë stato ancora convalidato da Spottocamp. Sei il proprietario? Contattaci con il pulsante sotto

Sono il proprietario
Roulotte
Camper
Elettricità
Wifi
BBQ consentito
Cani
Spiaggia sabbiosa
Vela/surf
- Advertisement -
Aggiungi ai preferiti
4 / 5 (30 voti

Seecamping Appesbach

Au 99
5360, St. Wolfgang
Austria

Seecamping Appesbach è un campeggio con 150 tende a St. Wolfgang, Austria. Seecamping Appesbach ha wifi, un negozio campeggio, un ristorante e una piscina al coperto. Sono consentiti cani.

A Seecamping Appesbach è possibile campeggiare con un roulotte o un camper. Oltre a campeggio è possibile anche noleggiare una appartamento. Potete trovare diverse attività ricreative nel campeggio. C’è un area giochi, un spiaggia sabbiosa, un sauna, un campo da tennis, un tavolo da ping pong, un campo da pallavolo, un campo da g, un area minigolf, vela/surf e noleggio bici.

Seecamping Appesbach offre strutture sanitarie per i portatori di handicap. Per lavare i vostri indumenti c’è disponibilità di lavatrici e asciugatrici

Caratteristiche Punto

Ricreazione
Noleggio bici
Area Giochi
Animazione bambini
Balneazione in acque naturali
Spiaggia sabbiosa
Spiaggia nudista
Piscina all'aperto
Scivolo d'acqua
Piscina al coperto
Bagno termale
Sauna
Campo da tennis
Tavolo da ping pong
Campo da pallavolo
Area minigolf
Campo da G
Vela/surf
Noleggio barca
Scivolo barca
Cavalcare
Pesca
Stazione tuffi
Sci di fondo

Sistemazione
Tende
Roulotte
Camper
Noleggio cabine
Bungalow mobili
Appartamenti

Strutture
Elettricità
Wifi
Negozio campeggio
Pane sul posto
Snackbar
Ristorante
accesso sedie a rotelle
falò consentito
BBQ consentito

Qualifiche
Cani
Punto on ombra
Aperto tutto l'anno
Nudisti
Gruppi giovanili
Senza auto
Auto consentita sul posto

Sanitari
Strutture cambio pannolini
Cabine lavaggio
Sanitari sedie a rotelle
Lavatrici
Asciugatrici


Clicca qui se le informazioni su questo campeggio sono incorrette o incomplete

Foto

Recensioni

mieke
Olandese
Camping Appesbach is een prima camping. Met de tent mochten we een plekje uitzoeken zonder reservering.. Direct aan het water hadden we een mooi prive strandje.. Prachtig! Minpuntje was de lange wandeling om bij het toiletgebouw te komen.. Speeltuintje, winkelrje en sanitair prima. Weinig Nederlanders op de camping.
4 anni ago

gerard
Olandese
we hebben het zeer goed naar onze zin gehad op deze camping. er is een prima gelegen om te zwemmen in een super zee. voor de kinderen is er voldoende te doen met een paar keer savonds een super leuke film speciaal voor de kinderen gedraaid. ook het sanitair is ruim voldoende. kortom een leuke camping die aan een ieder is aan te bevelen.
4 anni ago

G.mocking
Olandese
Eten op de camping is zeer goed en het sanitair is perfect schoon. De zoon heeft de camping over genomen hier door gaat de camping echt vooruit .keulen en Aken zijn ook niet in 1dag gebouwd
4 anni ago

san
Olandese
Omdat we als camperaars nooit reserveren, hadden we de pech dat de andere camping in st wolfgang al vol was. Op deze camping was nog 1 plekje vrij. En zelfs aan het meer. Geweldig zou je denken, was het niet zo dat iedereen vd camping aan de waterkant zit en het niet nodig vind om het volume van het gesprek te beperken tot hun eigen groepje. Iedereen kon mee genieten. Ook lag er overal hondenpoep, waardoor het stonk en de zin om de zwemmen in het mooie meer werd ontnomen.
4 anni ago

Miranda Prickaerts-Hacken
Olandese
Na 25 jaar weer terug naar appesbach en wat is dat vies tegen gevallen.de camping is slecht omderhouden.campingplaatsen zijn klein en helemaal vol gepropt.wij hadden een plaats gereserveerd maar dan wordt er tussen ons en de buren nog een camper in geduwd,waardoor deze met zijn luifel over onze distel staat.heel rumoerig tot s' nachts.alles kan en er is totaal geen controle.de eigenaar hangt de hele dag aan het buffet.personeel heel onvriendelijk.is jammer want dit was toen een super camping.
4 anni ago

- Advertisement -