19,00 €
per notte
Prezzo stimato in base ad 1 auto, 2 persone con una tenda, camper o roulotte.

Campeggio aperto da 01 January a 31 December

Questo campeggio non Ë stato ancora convalidato da Spottocamp. Sei il proprietario? Contattaci con il pulsante sotto

Sono il proprietario
Tende
Roulotte
Camper
Elettricità
Wifi
BBQ consentito
Cani
Lavatrici
- Advertisement -
Aggiungi ai preferiti
4.5 / 5 (17 voti )

Kampeerterrein De Slangenburg

Loordijk 9
7004 HW, Doetinchem
Paesi Bassi

Kampeerterrein De Slangenburg è un campeggio a Doetinchem, Paesi Bassi. Sono consentiti cani.

A Kampeerterrein De Slangenburg è possibile campeggiare con un tenda, un roulotte o un camper. Oltre a campeggio è possibile anche noleggiare un bungalow mobile. Per lavare i vostri indumenti c’è disponibilità di lavatrici e asciugatrici

Caratteristiche Punto

Ricreazione
Area Giochi
Campo da tennis
Area minigolf
Pesca

Sistemazione
Tende
Roulotte
Camper
Bungalow mobili

Strutture
Elettricità
Collegamento TV
Wifi
Negozio campeggio
Pane sul posto
Snackbar
Ristorante
accesso sedie a rotelle
BBQ consentito

Qualifiche
Cani
Punto on ombra
Senza auto

Sanitari
Lavatrici
Asciugatrici


Clicca qui se le informazioni su questo campeggio sono incorrette o incomplete

Foto

Recensioni

Rachel
Olandese
Een prachtige, sfeervolle camping met veel natuur en ruime standplaatsen. Uiterst netjes en schoon, met aandacht voor de kleinste details. De eigenaren zijn buitengewoon vriendelijk en staan altijd klaar om te helpen!
2 settimane ago

Piet Schneider
Olandese
Ik kom hier nu enkele jaren min of meer gedwongen door privé omstandigheden maar ook dit seizoen ben ik tot nu toe twee keer een weekje geweest. Zowel in het contact vooraf als op de camping voelt het of je op bezoek bent bij oude bekenden. Het bijzondere is dat de camping niet vol staat, er zullen allerlei redenen aan te voeren zijn maar toch zou ik zij die op zoek zijn naar een parkachtige en in een verder schitterende omgeving gelegen camping willen ‘uitnodigen’ om hier te komen kamperen. Marleen en Frans zullen u welkom heten en met terechte trots rondleiden. En wie weet komt u ook wel een oude bekende tegen, mij in ieder geval ook dit jaar weer overkomen. Het is een camping voor de oudere kampeerder, niets mis mee, voor kinderen is hier niets te beleven. De eigenaren hebben hier bewust voor gekozen. Eetgelegenheden zijn er in de omgeving meer dan voldoende, zelfs op loopafstand. Het cijfer dekt niet de lading.Doe het en kom gewoon.
2 settimane ago

Carla Van der Sanden
Olandese
Wat een super fijne camping Heel netjes verzorgd allemaal en hele vriendelijke eigenaren met veel hart voor de zaak Zeer aan te bevelen!
2 settimane ago

JG
Olandese
Prachtig aangelegde parkachtige rustige camping met zeer ruime besloten plaatsen. Sanitair is superschoon!!
2 settimane ago

Elfje
Olandese
Mooiste camping in de Achterhoek. Zeer ruime plaatsen, heel groen, superschoon sanitair en vooral: heel rustig. Hier moet je heen als je van stilte houdt. Geen camping voor kinderen, heerlijk. Vanaf het terrein loop je zo het bos rond kasteel De Slangenburg in. Wij zijn hier al verschillende keren geweest en komen zeker terug. Het is niet de goedkoopste camping, maar elke euro waard.
2 settimane ago

1 2 3
- Advertisement -