Prezzi non disponibili
Prezzo stimato in base ad 1 auto, 2 persone con una tenda, camper o roulotte.

Campeggio aperto da 01 January a 31 December

Questo campeggio non Ë stato ancora convalidato da Spottocamp. Sei il proprietario? Contattaci con il pulsante sotto

Sono il proprietario
Wifi
Cani
Lavatrici
- Advertisement -
Aggiungi ai preferiti
4 / 5 (22 voti

Domaine de La Bergerie

1330 Chemin de La Sine
06140, Vence
Francia

Domaine de La Bergerie è un campeggio con 200 tende a Vence, Francia. Domaine de La Bergerie ha wifi, un negozio campeggio, un ristorante e una piscina al coperto. Sono consentiti cani. Oltre a campeggio è possibile anche noleggiare un bungalow mobile. Potete trovare diverse attività ricreative nel campeggio. C’è un area giochi e un campo da tennis.

Per lavare i vostri indumenti c’è disponibilità di lavatrici

Caratteristiche Punto

Ricreazione
Area Giochi
Piscina all'aperto
Campo da tennis

Sistemazione
Bungalow mobili

Strutture
Wifi
Negozio campeggio
Snackbar
Ristorante
accesso sedie a rotelle

Qualifiche
Cani
Punto on ombra

Sanitari
Strutture cambio pannolini
Lavatrici


Clicca qui se le informazioni su questo campeggio sono incorrette o incomplete

Foto

Recensioni

Cedric
Olandese
Je kon lakens bestellen die je vergeten was voor €30. Het eten in het restaurant was voortreffelijk. De mensen waren aardig. De stacaravan was opgeruimd. Het was schoon met een prachtig terras.
1 anno ago

Anita Brus
Olandese
Ruime plek, genoeg schaduw, fijne ligging, rustig.
2 anni ago

Patrick
Olandese
Mooie ruime schaduwrijke (of zonnig als je dat wilt) plekken, schoon sanitair, toezicht bij het zwembad, rustige camping.
2 anni ago

Elizabeth
Olandese
Prachtig gelegen. Mooie individuele plaatsen, vooral die zonder elektriciteit. Mooi groot zwembad. Uitstekende gratis busverbinding met Vence. Klein maar goed restaurant.
2 anni ago

Schuite
Olandese
Heerlijke camping. De mensen waren erg vriendelijk en dachten goed met ons mee. Het was erg warm deze week, maar de plaatsen waren heerlijk in de schaduw. De camping heeft twee, niet hele grote, schone zwembaden. Dat was voor de kinderen prima, omdat we op doorreis waren. Het restaurant heeft fantastische hamburgers. Echt een aanrader. Het sanitair was schoon en zeer uitgebreid. Wij gebruikten de camping om op bezoek te gaan naar Monaco. Er gaat een bus vanaf de camping naar het treinstation. Van daar konden we makkelijk met de trein naar Monaco. In de omgeving is veel te doen.
2 anni ago

1 2 3
- Advertisement -