Camping De Punder è un campeggio con 15 tende a Valkenswaard, Paesi Bassi. Sono consentiti cani. Per lavare i vostri indumenti c’è disponibilità di lavatrici
Zelden sanitair gezien van deze kwaliteit!
We werden er stil van....
Het kan dus wel schijnbaar.
Mini camping Zoals ze moeten zijn
1 prijs voor alles...20,00 p.nacht all-in.
Aanrader!!!!
3 giorni ago
kees en willy aan de wiel
Zeer rustige nette camping, ruime plaatsen, auto bij caravan, uitstekend sanitair.
Onverharde weg geeft bij droog weer wat stof
3 giorni ago
han de breet
Mooi gelegen om te fietsen, lekker rustig, top sanitair, goedkoop.
3 giorni ago
Martien
De Punder is een mooie kleine camping met ruime plaatsen en mooi en schoon sanitair, wel is één heren toilet als de camping flink bezet is, met nu ook meer camperplaatsen toch te weinig. In de omgeving veel wandel- en fietsmogelijkheden, de omgeving is prachtig. Aanwezig een overdekte fietsenstalling met oplaadpunten voor de e-bike. Een groot minpunt is de onverharde weg langs de camping waar regelmatig te hard word gereden waardoor bij droog weer grote stofwolken over de camping waaien.
3 giorni ago
Wilger
Mooie, kleine en rustige camping. Schitterend schoon sanitair. Overdekte fietsenstalling met oplaadpunten voor e-bike. Prachtige fiets- en wandelmogelijkheden. We komen zeker een keer terug.
3 giorni ago
G.Janssen
Erg leuke mini camping Prachtig sanitair! In de omgeving is er van alles te bekijken. Mooie fietsroutes om de rust te zoeken maar je bent ook zo in Eindhoven. Ook Valkenswaard is een leuke stad met lekkere eetgelegenheden. Vanaf de camping ben je ook dicht bij België. Wij komen zeker nog een keer weer.
3 giorni ago
Erwin
Mooie rustige camping. Ruime plaatsen en het sanitair is werkelijk te mooi voor woorden. Dagelijks werd het meerdere malen schoongemaakt. Zelden zo'n mooi, net en functioneel sanitair gezien. 1 woord ; Prachtig.
De camping wordt wanneer er niemand aanwezig is bij de receptie waargenomen voor "meneer de Vries" een vriendelijke oudere man die volop geniet van zijn extra campeertaken. Jammer dat je alleen contant kunt afrekenen maar goed, dat was vooraf bekend en dus geen bezwaar.