€16
per notte
Prezzo stimato in base ad 1 auto, 2 persone con una tenda, camper o roulotte.

Campeggio aperto da 19 March a 31 October
Arrivo
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Partenza
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Giorni
{{r.bookingDays}}

Questo campeggio non Ë stato ancora convalidato da Spottocamp. Sei il proprietario? Contattaci con il pulsante sotto

Sono il proprietario
Tende
Roulotte
Camper
Elettricità
Wifi
BBQ consentito
Cani
Lavatrici
- Advertisement -
4 / 5 (4 voti )

Camping De Morgenster

Morgenweg 4
6741 JM, Lunteren
Paesi Bassi

Camping De Morgenster è un campeggio con 25 tende a Lunteren, Paesi Bassi. Sono consentiti cani.

A Camping De Morgenster è possibile campeggiare con un tenda, un roulotte o un camper. Oltre a campeggio è possibile anche noleggiare un bungalow mobile. Per lavare i vostri indumenti c’è disponibilità di lavatrici

Caratteristiche Punto

Ricreazione
Area Giochi
Campo da tennis
Area minigolf
Pesca

Sistemazione
Tende
Roulotte
Camper
Bungalow mobili
Appartamenti

Strutture
Elettricità
Collegamento TV
Wifi
Negozio campeggio
Pane sul posto
Snackbar
Ristorante
accesso sedie a rotelle
BBQ consentito

Qualifiche
Cani
Punto on ombra
Aperto tutto l'anno
Nudisti
Gruppi giovanili
Senza auto

Tipo di campeggio
Campeggio contadino

Sanitari
Lavatrici
Asciugatrici


Clicca qui se le informazioni su questo campeggio sono incorrette o incomplete

Foto

Recensioni

Jan vd Peet
Olandese
Héél vriendelijke eigenaars, rustige, schone en mooi gelegen kleinschalige camping én goedkope (all-in 16 €) prijs! Perfecte sanitaire voorzieningen en ook nog gratis!
1 settimana ago

marian
Olandese
Gemoedelijke 50 plus camping. Sanitair goed, schoon en ruim. Vanuit de camping heerlijke fietstochten te maken. Vriendelijke eigenaren. Kortom heerlijke rustige camping. Prima prijs kwaliteisverhouding echt een aanrader voor de rustzoeker.
1 settimana ago

Marianne
Olandese
Wij zijn tussen Hemelvaart en Pinksteren op deze camping geweest. De plaatsen op de camping zijn mooi en ruim. Het sanitair word meerdere keren per dag schoon gemaakt, en is dus goed schoon! Grote badkamers zodat iemand met een handicap hier voldoende ruimte heeft om lekker te douchen! Eventueel voor twee personen. De doelgroep van deze camping is vijftig plus, omdat er geen speeltoestellen voor de kinderen zijn. In de omgeving kun je naar hartelust fietsen en wandelen, de omgeving is schitterend! Op kleine afstand van het bos en heide. De eigenaars zijn vriendelijke mensen, en nemen de tijd voor een praatje en zijn behulpzaam als dit nodig mocht zijn. Wij hebben het erg naar ons zin gehad, en zeker voor herhaling vatbaar!
1 settimana ago

Stefanie
Olandese
Afgelopen weekend 3 dagen op deze camping verbleven. Het is een rustige en nette camping. Het sanitair is schoon en de douches hebben voldoende ruimte. De camping heeft de focus op 50plussers omdat er geen faciliteiten aanwezig zijn voor kinderen. Iedereen geniet hier van de rust en ruimte.
1 settimana ago

- Advertisement -