26,00 €
per notte
Prezzo stimato in base ad 1 auto, 2 persone con una tenda, camper o roulotte.

Campeggio aperto da 01 January a 31 December

Questo campeggio non Ë stato ancora convalidato da Spottocamp. Sei il proprietario? Contattaci con il pulsante sotto

Sono il proprietario
Tende
Roulotte
Camper
Noleggio cabine
Elettricità
Wifi
BBQ consentito
Cani
- Advertisement -
Aggiungi ai preferiti
4 / 5 (25 voti )

Camping Carpe Diem

Martinsholzle 6-8
72218, Wildberg
Germania

Camping Carpe Diem is een groene camping in Duitsland vlakbij het Zwarte Woud. Afkoelen kan in het zwembad of in de aangrenzende rivier. De animatie zorgt voor vermaak en eten kan in het restaurant. In het Zwarte Woud kun je prachtig wandelen en genieten van de natuur. Calw is een mooi stadje met karakteristieke vakwerkhuizen.

Caratteristiche Punto

Ricreazione
Teatro/cinema
Area Giochi
Animazione bambini
Piscina all'aperto
Campo da tennis
Area minigolf
Pesca

Sistemazione
Tende
Roulotte
Camper
Noleggio cabine
Bungalow mobili

Strutture
Elettricità
Collegamento TV
Wifi
Negozio campeggio
Pane sul posto
Snackbar
Ristorante
accesso sedie a rotelle
BBQ consentito

Qualifiche
Cani
Punto on ombra

Sanitari
Strutture cambio pannolini
Lavatrici
Asciugatrici


Clicca qui se le informazioni su questo campeggio sono incorrette o incomplete

Foto

Recensioni

Marlise Limmen
Olandese
Wat hebben we twee heerlijke weken gehad op deze camping. Het is een rustige camping met ruime plaatsen. Het ontvangst was vriendelijk. Op het terras kun je terecht voor een drankje en een hapje. De supermarkten E-Deks en Lidl zijn op 5 minuten met de auto te bereiken. Voor de jonge kinderen werd in de avond een kampvuur, disco of spelletjes georganiseerd. Zowel in het zwembad als in de beek kon je goed de verkoeling opzoeken. Het leuke van de beek was dat er door jong en oud dammen gebouwd werden. In de avond was het heel stil op de camping. Vergeet niet om je vuilnisbak in de avond op te ruimen. Die van ons was de eerste avond door een dier het water ingetrokken.
1 settimana ago

Familie Jansen
Olandese
Super gezellige en mooie familie camping. Nette plaatsen met veel privacy. Sanitair netjes. Alles aanwezig. Zwembad word netjes bijgehouden. Gezellig terrasje aanwezig. Aardige eigenaars. Vriendelijk personeel. En voor de kids genoeg te doen. Plus een super mooie omgeving.
1 settimana ago

Emaus
Olandese
Fijne camping, hele mooie door heggen afgebakende plekken, vooral de plekken aan de rivier echt heel mooi. Leuk terrasje bij het zwembad met kleine versnaperingen. Omgeving is prachtig, heerlijk om te fietsen, supermooie fietspaden. Bij receptie veel info over de omgeving, ook geschikt voor kinderen. Camping is savonds heerlijk rustig, s nachts lopen er soms vosjes rond. Camping is hond vriendelijk
1 settimana ago

Ellen
Olandese
Relatief kleine camping tussen een beekje en spoor in. Hele grote plaatsen, vonden wij erg prettig. Vriendelijk ontvangst bij aankomst. Voor kinderen wordt veel vermaak geregeld. Broodjes kunnen overdag worden besteld voor de volgende ochtend. Een aantal nadelen: veel extra kosten voor bijv. het gebruik van de douche en de wifi. Erg ouderwets. Dan liever de algemene prijs voor de staanplaats wat hoger en zulke zaken bij de prijs inbegrepen. Zeker gezien de staat van de douche, eigenlijk te gek dat daar 50 cent voor 3 minuten douchen voor werd gevraagd. Het was ook duidelijk dat de camping niet klaar was voor het hoogseizoen. Vaak broodjes of pizza uitverkocht of kon niet gemaakt worden wegens personeelstekort (wellicht door corona). Lang wachten bij de receptie. Toiletgebouw niet erg goed schoongemaakt. Eigenaar moest overal tegelijkertijd zijn en kwam vaak gestresst over. Verder hier een prima vakantie gehad, maar we komen niet terug.
1 settimana ago

Dean
Olandese
We hebben twee fantastische weken doorgebracht op deze camping. Het is een vredige camping met ruime standplaatsen. We werden vriendelijk ontvangen. Je kan op het terras genieten van een hapje en een drankje. De supermarkten E-Deks en Lidl liggen op slechts 5 minuten rijden met de auto. Voor de kleintjes werden er 's avonds activiteiten zoals een kampvuur, disco of spelletjes georganiseerd. Zowel in het zwembad als in de beek was er voldoende gelegenheid om af te koelen. Het was leuk om te zien hoe zowel jong als oud dammen bouwden in de beek. 's Avonds heerste er een serene rust op de camping. Vergeet niet om je afvalbak 's avonds op te bergen. De onze werd de eerste avond door een dier naar het water gesleept.
1 settimana ago

1 2 3
- Advertisement -