Prix estimé sur la base d’une voiture, 2 personnes avec une tente ou une caravane.
Le site de camping est ouvert de 01 January jusqu'à 31 December
Ce site de camping n’est pas encore validé par Spottocamp. Vous êtes le propriétaire ? Contactez-nous avec le bouton ci-dessous
Rose de Provins est un site de camping avec 30 emplacements dans Frankrijk, France. Rose de Provins a wifi, un magasins du camping et un snack-bar. Les chiens sont admis sur ce camping. Pour laver vos vêtements, il y a machines à laver disponible
Rust, ruimte, gastvrijheid, schoon, verzorgd, vogels, reeën, uitzicht. Heerlijk gefietst in de omgeving, heuvel op en af.
We gaan nooit terug naar een camping, zoeken altijd iets nieuws. Maar hier willen we terug komen in een volgend najaar. Heerlijke plek!
3 jours depuis
gerdi
Deze kleine camping ligt op een prachtige plek midden in de Morvan. De kampeerplaatsen zijn heel ruim. Het is er rustig en schoon en de eigenaars zijn erg vriendelijk.
3 jours depuis
Monique van der Meijs
Geweldige omgeving! Rust! Prachtig uitzicht en regelmatig komen de reetjes en zwijntjes langs en elke dag de vossen! Een lieve en zeer behulpzame eigenaar! Elke dag warme broodjes!
3 jours depuis
Roel en Francine
Rust en ruimte, dat is wat Rose de Provins volop te bieden heeft. Het uitzicht op de heuvels van de Morvan is geweldig. Koeien slenteren door de weide, zwaluwen zijn druk met insecten vangen. Niks moet. Gertjan is de verpersoonlijking van de rust van Rose de Provins. Hij maakt het leven van zijn gasten makkelijk en zeer aangenaam. Het is een ideale locatie voor mensen die op een niet te grote afstand van Nederland weer even willen 'aarden'.
3 jours depuis
Marloes en Peter
Erg mooi gelegen mini-camping met zeer ruime plaatsen en schoon sanitair.
Gert-Jan staat altijd voor je klaar en hij heeft wat groenten uit eigen tuin en eitjes te koop. Ook een flesje wijn of bier trouwens.
Omgeving is erg mooi. Vanaf de camping kan je gaan wandelen. Veel wild als reeën, vossen en (roof)vogels gezien. Wij hebben hier 2 weken erg genoten van de rust en de natuur.
3 jours depuis
Mart en Corry
Wij kamperen er in het voor- of naseizoen en genieten dan zeer van de seizoenkenmerken. Gertjan is erg gastvrij, bij aankomst een lekker kopje koffie.
Hij weet veel van de natuur in de omgeving en wil daar ook graag over vertellen.
En daar genieten wij dan weer van.
Een aanrader voor wie van stilte houdt.
3 jours depuis
Hetty
Geweldige plek voor rustzoekers, niets op aan te merken
3 jours depuis
joan en wendelmoet Boer
prachtige plek boven lac les settons kunnen niets negatiefs bedenken
3 jours depuis
Ton Teseling
Op Rose de Provins kom je thuis.
Bij aankomst werden we ontvangen met een kopje koffie en thee en werd er serieus naar je geïnformeerd.
De camping heeft prachtige ruime plekken met mooie uitzichten en veel privacy. De broodjes service is helemaal top. Een mooie aanwinst voor de camping en een pluspunt voor mij is dat je een hengeltje kan uitgooien in 't Ven. Het was voor ons de eerste keer dat we de Morvan bezochten, we vonden het geweldig. Prachtige natuur met mooie heuvels, varens, bossen en geweldige meren.
Gertjan de eigenaar is zeer gastvrij, vriendelijk en behulpzaam, en met een goed gevoel voor humor zorgt hij ervoor dat je je helemaal thuis voelt.
Gertjan bedankt voor de mooie weken. We hopen je zeker weer op te zoeken.
Liefs Ton & Ilona ?
3 jours depuis
Derk en Hylkje
De camping ligt idyllisch bovenop een heuvel, zeer fraaie ligging en een uiterst gastvrije eigenaar: de bestelde broodjes worden 's-ochtends bij je tent afgeleverd. Goed en schoon sanitair. Door de afgelegen ligging is het er erg rustig dus aantrekkelijk voor rustzoekers: geen verkeersgeruis te horen en de campinggasten zijn ook niet van het lawaaige type. Wie van prachtige sterrenhemels houdt komt aan zijn trekken, zó donker is het 's-avonds.
Aanrader!