47,00 €
Par nuit
Prix estimé sur la base d’une voiture, 2 personnes avec une tente ou une caravane.

Le site de camping est ouvert de 15 May jusqu'à 14 October

Ce site de camping n’est pas encore validé par Spottocamp. Vous êtes le propriétaire ? Contactez-nous avec le bouton ci-dessous

Je suis le propriétaire
Tentes
Caravanes
Caravanes
Electricité
Wifi
BBQ autorisés
Plage de sable
Navigation/Surf
- Advertisement -
Ajouter aux favoris
3.5 / 5 (33 votes

Riva di Ugento

Litoranea Gallipoli-S.Maria di Leuca
73059, Ugento
Italie

Riva di Ugento est un site de camping avec 1100 emplacements dans Ugento, Italie. Riva di Ugento a wifi, un magasins du camping, un restaurant et une piscine intérieure.

Sur Riva di Ugento Il est possible de camper avec un tente, un caravane ou un caravane. Outre le camping, il est possible de louer un bungalow mobile également. Vous pouvez trouver plusieurs activités de loisirs sur le site de camping. Il y a un terrain de jeux, un plage de sable, un court de tennis , un tables de tennis de table, un court de volleyball , un court de golf, navigation/surf et location de vélos.

Riva di Ugento propose des installations sanitaires pour les handicapées. Pour laver vos vêtements, il y a machines à laver et sèches-linges disponible

Caractéristiques du lieu

Recreation
Location de vélos
Terrain de jeux
Animations pour enfants
Nage en eau naturelle
Plage de sable
Plage nudiste
Piscine extérieure
Toboggan
Piscine intérieure
Bain thermaux
Sauna
Court de tennis
Tables de tennis de table
Court de Volleyball
Zone minigolf
Court de golf
Navigation/Surf
Location de bateaux
Câle à bateaux
Equitation
Pêche
Plongeoirs
Ski de fond

Hébergement
Tentes
Caravanes
Caravanes
Gîtes
Bungalows mobiles
Appartements

Installations
Electricité
Connexion TV
Wifi
Equipements de cuisine
Magasins du camping
Snack-bar
Restaurant
Accès handicapé
Feux de camps autorisés
BBQ autorisés

Qualifications
Chiens
Endroit ombragé
Ouvert toute l’année
Nudistes
Groupes de jeunes
Sans voiture
Voitures autorisées sur site

Sanitaires
Tables à langer
Sanitaires handicapés
Machines à laver
sèches-linges


Cliquez ici si les informations sur ce camping ne sont pas correctes ou incomplètes.

Photos

Avis

wilma
Néerlandais
leuke camping met alleen maar Italianen.Geweldig. Leuke animatie voor kinderen en het ligt direct aan het strand!
4 ans depuis

broeckx annemie
Néerlandais
Wij hadden eerst Rome bezocht om dan met een huurauto in Ugento te geraken. We hadden op voorhand een stacaravan gehuurd. Het inchecken verliep vlot en er stond zelfs een fles wijn klaar in onze caravan! Het is wel een zeer grote camping dus een fietsje (wat wij niet hadden) zou soms wel handig geweest zijn. In onze boeking zat ook het gratis gebruik van het zwembad terwijl dat voor de andere kampeerders betalend was, daardoor hadden we vaak een privézwembad dat héél netjes was!
4 ans depuis

Sander
Néerlandais
Hagelwitte stranden. Azuurblauwe schone en rustige zee. Duinen als een maanlandschap. Het klinkt goed toch? Dat vind je op deze camping. Absolute aanrader. Genoeg gezien van en in Europa en met stip op 1. We hadden een sta-caravan van touroperator welke op 5 minuten lopen van de zee lag. Dat is uberhaupt het max aantal minuten lopen vanaf elke plek naar de zee. Restaurant is super. Buiten de camping zijn ook paar restaurants. Halen het niet bij het restaurant op de camping (btw 16 Euro voor 3 gangen) qua kwaliteit. Enige minpunt is dat het enorm druk kan zijn om de camping op te komen (via een lange laan) en daarnaast is er niet direct een stadje met bijv. grote supermarkt in de buurt. Echter, stel je er op in, en het is prima! Prima supermarkt overigens op de camping. Let wel: geen Nederlanders op deze camping te vinden!
4 ans depuis

Peter
Allemand
Naturbelassener Platz mit Dünen, feiner Sandstrand, klarem Meerwasser. Sanitäranlagen im großen und ganzen O.K. wobei die älteren Anlagen dringend eine Renovierung notwendig hätten. Mobilheime durchweg auf schattigen Stellplätze, die Abstände untereinander für italienische Verhältnisse recht großzügig. Zugang zum Meer durch mehrere Zugänge kurz. Absolut störend ist die laute Musik und das nächtliche Gejohle von 2 angrenzenden Clubs. Zusätzliche Kosten für die Nutzung von Schwimmbad, Tennisplatz und Basketballplatz
4 ans depuis

Fam. Wuite
Néerlandais
hebben deze camping voor de 1e x bezocht, na een autoreis van meer dan 2.000 km. was het zeker de moeite waard. vriendelijke mensen op de camping, 90 % italianen, maar dat maakt het ook wel speciaal. een echt vakantiegevoel. hadden een prachtige staanplaats op ong. 30 meter van het strand! leuke uitstapjes gedaan, langs rotskusten, zeer mooie uitzichten leuke plaatsen, zoals Lecce en Otrante en Sante maria di Leuca, zijn echt de moeite waard van bezoekjes
4 ans depuis

1 2
- Advertisement -