Prix non disponibles
Prix estimé sur la base d’une voiture, 2 personnes avec une tente ou une caravane.

Le site de camping est ouvert de 01 January jusqu'à 31 December
Ce camping ne peut être réservé que par téléphone. +31 575 512 269
Ce site de camping n’est pas encore validé par Spottocamp. Vous êtes le propriétaire ? Contactez-nous avec le bouton ci-dessous

Je suis le propriétaire
Gîtes
Wifi
BBQ autorisés
Chiens
Machines à laver
- Advertisement -
Ajouter aux favoris
4.5 / 5 (30 votes )

Het Waldhoorn

Boedelhofweg 112-114
7211 BT, Eefde
Pays-Bas

Het Waldhoorn est un site de camping dans Eefde, Pays-Bas. Het Waldhoorn a wifi et un snack-bar. Les chiens sont admis sur ce camping. Outre le camping, il est possible de louer un gîte, un bungalow mobile ou une appartement également. Vous pouvez trouver plusieurs activités de loisirs sur le site de camping. Il y a un terrain de jeux.

Pour laver vos vêtements, il y a machines à laver et sèches-linges disponible

Caractéristiques du lieu

Recreation
Terrain de jeux

Hébergement
Gîtes
Bungalows mobiles
Appartements

Installations
Connexion TV
Wifi
Snack-bar
BBQ autorisés

Qualifications
Chiens
Endroit ombragé

Sanitaires
Machines à laver
sèches-linges


Cliquez ici si les informations sur ce camping ne sont pas correctes ou incomplètes.

Photos

Avis

Sofie
Néerlandais
Prima kampeerplek, echter was er weinig activiteit. Voornamelijk in de avonduren was er absoluut geen vertier. Het was opmerkelijk dat er zo weinig kampeerders aanwezig waren, zeker tijdens het piekseizoen. Je zou graag in de avonduren op je tablet televisie willen kijken, rustig en ongestoord, maar de gratis wifi is daar helaas niet toereikend voor. Echt spijtig.
1 semaine depuis

Karlijn
Néerlandais
Het personeel verwelkomt ons warm, de locaties zijn ruim en de toiletfaciliteiten zijn netjes. Er zijn vaak activiteiten. De camping is groot en heeft ruime standplaatsen. We raden het aan en zullen zeker terugkeren voor een seizoensplek op deze gezellige camping.
1 semaine depuis

Kimberley
Néerlandais
We zijn momenteel bezig met ons tweede seizoen hier en we zijn zeer tevreden. De faciliteiten zijn uitstekend en het personeel is zeer vriendelijk. De camping biedt veel ruimte met grote standplaatsen. Ondanks het tekort aan personeel, worden er tal van activiteiten georganiseerd zoals gezellige bingo-avonden, kibbeling feesten, barbecue-avonden, fietstochten en nog veel meer. Er zijn drie sanitaire gebouwen op de camping, wat vrij uniek is voor een kleinere camping. De prijzen zijn nog steeds redelijk, in tegenstelling tot sommige andere campings die duurder zijn en minder bieden. Voor kinderen tot 6 of 7 jaar zijn er speeltoestellen, dus ze kunnen zich prima vermaken. We zullen hier de komende jaren nog wel blijven, we genieten enorm en raden het iedereen aan.
1 semaine depuis

Emre
Néerlandais
We hebben al vaak op de camping verbleven, zowel bij vrienden als om zelf te kamperen! Het personeel is zo vriendelijk, ze doen er alles aan om alles perfect voor je te regelen.Een prettige camping met prachtige en schone sanitaire faciliteiten!Er is een speelplaats voor de kinderen, en ze hebben voldoende ruimte om te fietsen, een tent op te zetten, een klein zwembadje op te zetten of andere spelletjes te spelen op het veld!Mooie ruime en nette plaatsenLeuke activiteiten in het weekend, lekker eten en heerlijk ijs!!We hebben al plannen om dit jaar en volgend jaar weer te genieten op deze camping!👌🥰
1 semaine depuis

Kenji
Néerlandais
Aantrekkelijke stille kampeerplek met ruime standplaatsen. Het sanitair is netjes en proper. De locatie is ideaal voor fietstochten en stadsbezoeken. Voor de geïnteresseerden is er de optie om deel te nemen aan activiteiten zoals jeu de boules. Zeker een ervaring om te herhalen!
1 semaine depuis

1 2 3 ... 6
- Advertisement -