19,80 €
Par nuit
Prix estimé sur la base d’une voiture, 2 personnes avec une tente ou une caravane.

Le site de camping est ouvert de 01 January jusqu'à 31 December

Ce site de camping n’est pas encore validé par Spottocamp. Vous êtes le propriétaire ? Contactez-nous avec le bouton ci-dessous

Je suis le propriétaire
Tentes
Caravanes
Caravanes
Electricité
Wifi
Chiens
Machines à laver
- Advertisement -
Ajouter aux favoris
4 / 5 (13 votes )

Camping Les Grands Pins  

D920 Les Maisons-Neuves
36330, Velles
France

Camping Les Grands Pins   est un site de camping dans Velles, France. Camping Les Grands Pins   a wifi, un restaurant et une piscine intérieure. Les chiens sont admis sur ce camping.

Sur Camping Les Grands Pins   Il est possible de camper avec un tente, un caravane ou un caravane. Outre le camping, il est possible de louer un bungalow mobile également. Vous pouvez trouver plusieurs activités de loisirs sur le site de camping. Il y a un terrain de jeux, jeu de boules, un court de tennis et un zone minigolf.

Pour laver vos vêtements, il y a machines à laver disponible

Caractéristiques du lieu

Recreation
Terrain de jeux
Piscine extérieure
Court de tennis
Zone minigolf
Pêche

Hébergement
Tentes
Caravanes
Caravanes
Bungalows mobiles

Installations
Electricité
Connexion TV
Wifi
Magasins du camping
Pain au comptoir
Snack-bar
Restaurant
Accès handicapé
BBQ autorisés

Qualifications
Chiens
Endroit ombragé

Sanitaires
Machines à laver
sèches-linges


Cliquez ici si les informations sur ce camping ne sont pas correctes ou incomplètes.

Photos

Avis

Van der meulen
Néerlandais
Perfecte doorreis camping. Bij aankomst totaal lege camping, vriendelijke eigenaar. Sanitair is gedateerd maar schoon. Kinderen konden afkoelen in een zwembad. In de avond nog gelegenheid tot eten. Mooie rustige goed onderhouden camping! Wij kwamen hier echt bij op weg naar het zuiden.
2 semaines depuis

Kjanse
Néerlandais
De campingeigenaar is zeer gastvrij, ondanks personeelsgebrek. Er is een zwembad om lekker af te koelen. Ruime plaatsen, zelf te kiezen. Kleine toiletgebouw was schoon, maar klein en gedateerd. Grote toiletgebouw niet meer in gebruik. Restaurant is een prima plek om even een hapje te eten. Restaurant ging speciaal voor ons open, ondanks geen personeel. Het is een fijne overnachtingscamping naast de snelweg.
2 semaines depuis

G. Boorsma
Néerlandais
Prima camping voor onderweg. Zeer vriendelijke ontvangst. Enorme ruimte op het veld of tussen de bomen op dit vroegere Amerikaanse legerkamp. Het ligt vlak langs de snelweg A20 . Het sanitair is gedateerd maar schoon. En nog een zwembad voor een frisse plons.
2 semaines depuis

Jannie van der Sloot
Néerlandais
Erg nette camping. De camping bestaat uit 2 delen, een grote vlakte en een bos. Sanitair is goed onderhouden maar best ver uit elkaar, dus best wel een stukje lopen. Maar wat beweging kan ik wel gebruiken op m'n oude dag. Ook fijn zwembad water was erg schoon, ook best wel frisjes. Maar voor de kids was het prima. Restaurant is erg simpel, het eten was goed. Een voordeel is dat de camping lekker dicht bij de snelweg ligt. Dit is ook meteen een nadeel, het geluid van de snelweg hoor je erg goed! Maar daar wen je dan ook wel snel aan. Voor de rest hebben mijn man, ik en de kids een prima nacht gehad. Deze camping is WEL een aanrader!
2 semaines depuis

Mandy
Néerlandais
Deze camping was prima voor 1 overnachting. We werden erg vriendelijk ontvangen. Fijn dat je zelf je plek mag kiezen. Wij stonden op een groot, open veld. Voor de kinderen fijn om lekker rond te rennen. Simpele speeltuin en een zwembad (hier hebben wij geen gebruik van gemaakt). Sanitair was ok voor 1 nacht.
2 semaines depuis

1 2
- Advertisement -