Precio estimado Basado en 1 coche, 2 personas con una carpa, auto caravana o caravana.
Camping abierto de 01 January hasta 31 December
Este camping aún no está validado por Spottocamp ¿Eres el propietario? Contactanos con el botón de abajo.
Las aguas del rio de este campin estan muy sucias porque a 30 metros mas arriba esta la salida de aguas fecales dek pueblo,y el dueño se desentiende y no da explicaciones .hay un puente de madera mal puesto y con astillas ,que a parte de que eso no puedes ponerlo en un rio,mi hija se clavó en una pierna.
3 días ace
Bart Prast
Camping met mooi terrein en rustig (we stonden alleen en dat in het hoogseizoen). Electriciteit en prima relatief nieuw sanitair, al is het warm water wat snel op. Naast de camping stroomt een riviertje. In de rivier is een dammetje gemaakt waardoor je kan zwemmen in de rivier. Daar is een ook barretje waar de hele omgeving komt eten en drinken. Camping staat wel erg slecht aangegeven, gewoon aannemen dat hij er is en door Montuerto rijden. Mooie uitvalsbasis voor León of om naar de Somiedo te gaan (beren, wolven etc).
De campingbaas (er is geen receptie) spreekt alleen Spaans maar is zeer vriendelijk. Camping was volgens mij ongeveer 20 euro per nacht (2 volwassenen, 2 kinderen, 2 tenten en een auto).
Genoeg schaduw op de camping (onder platanen).
De bakker rijdt al toeterend rond 11:00 de camping op. Bij de auto kun je dan brood kopen.