Los precios no están disponibles
Precio estimado Basado en 1 coche, 2 personas con una carpa, auto caravana o caravana.

Camping abierto de 01 July hasta 31 August
Este camping aún no está validado por Spottocamp ¿Eres el propietario? Contactanos con el botón de abajo.

Yo soy el dueño
Electricidad
Barbacoa permitida
Lavadoras
- Advertisement -
4 / 5 (8 votos )

Camping Municipal Le Bourniou

D61 22
24370, Saint Julien de Lampon
Francia

Camping Municipal Le Bourniou es un sitio de campo con 100 tonos en Saint Julien de Lampon, Francia. Camping Municipal Le Bourniou tiene un tienda de campismo y un restaurante. Usted puede encontrar varias actividades recreativas en el camping. Hay un patio de recreo, un cancha de tenis, un mesa de ping-pong y alquiler de bicicletas.

Camping Municipal Le Bourniou ofrece instalaciones sanitarias para los discapacitado. Para lavar la ropa que hay lavadoras y secadoras de ropa disponibles.

Lugar características

Recreación
Alquiler de bicicletas
Patio de recreo
Animación para niños
Nadar en agua natural
Cancha de tenis
Mesa de ping-pong

Acomodación
Carpas de campaña
Caravanes
Auto caravanas
Bungalós móviles
Apartamentos

Instalación de Servicios
Electricidad
Tienda de campismo
Merendero
Restaurante
Acceso a silla de ruedas
Barbacoa permitida

Calificaciones
Lugar con sombra
Abierto todo el año
Nudistas
Grupos de jóvenes

Tipo de camping
Campismo de Agricultor

Sanitario
Instalaciones de cambio de bebé
Cabinas de lavado
Sanitario de silla de ruedas
Lavadoras
Secadoras de ropa


Haga clic aquí si la información sobre este camping no es correcto o está incompleto

Fotos

Críticas

Tineke Fekkes
Neerlandés
Fijne camping aan de rivier. We hadden een prachtige plek met uitzicht op de rivier. Strandje erbij en lekker zwemmen. het dorp op tien minuten lopen waar je ook heerlijk kunt eten bij het plaatselijke restaurant. Ook op de camping kun je prima wat eten. Kortom. Een aanrader. Ook met kinderen.
3 días ace

Carole
Francés
Camping très agréable, joli environnement. Les sanitaires sont tout neufs et hyper propres! Très bonne impression pour un camping 2 étoiles!!!!!!
3 días ace

Annick
Francés
Le camping municipal Le Bourniou est un endroit magnifique. Le bord de la rivière et l'espace nature sont reposants. Les enfants ont couru librement. Convivial et accueil chaleureux.
3 días ace

Ronald de Mooij
Neerlandés
Tijdens pech tijdens mijn fietsrit geweldig geholpen door het personeel. Campingsanitair ziet er keurig, modern uit. Camping direct aan de Dordogne.
3 días ace

fred schut
Neerlandés
Fijne camping met vriendelijk, behulpzaam perrsoneel. De kantine is niet zo groot en heeft een beperkt aanbod maar is goed te doen. 1 of 2x per week wordt er live gekookt op de camping.
3 días ace

Anna-Maria Vink
Neerlandés
Al meer dan 20 jaar komt mijn familie op deze camping. Het is een heerlijke plek waar je je helemaal thuis voelt, en waar je echt kan genieten! Als je een fijne plek hebt hoor je snacht`s de rivier stromen en kun je s`ochtends vanuit je tent zo het keienstrand op lopen... Er zijn 3 toiletgebouwen waarvan er pas 1 is vernieuwd, dus lekker modern! De andere twee zijn al jaren hetzelfde, maar toch heel fijn. Als je van vissen en snorkelen houdt ben je ook op de juiste plek! Tegenver de camping is een hoge berg die prima te beklimmen is, en er is een prachtig fietspad wat kilometers lang is! Op een kwartiertje lopen zit een schattig dorpje met een bakker, kapper, supermarktje, bar en kerk etc.. Bij de bar kan je heerlijk eten, alleen is het soms erg lang wachten.. Op ong. 25 min rijden met de auto ben je in Sarlat, echt de moeite waard! Er is veel te doen in de prachtige omgeving, en de camping is heel goedkoop dus voor een voordelige en heerlijke vakantie zeker een aanrader!!!
3 días ace

Paul
Neerlandés
Direct aan de rivier de Dordogne. Onderste plaatsen zijn verdwenen ivm gevaar voor overstromingen. Grote plaatsen rijk beschaduwd. Sanitair gedateerd maar wel schoon. 's Avonds wordt er regelmatig bij de bar/snackbar muziek georganiseerd wat enig lawaai kan geven. personeel erg vriendelijk. Net zoals zoveel municipals ligt deze ook naast de sportvelden. Hier kunnen ook zigeuners staan. In de Dordogne kun je goed zwemmen en het strand bestaat uit kiezels/keien. Vanaf de camping kanotochten. Sarlat en Souillac op een kwartiertje afstand. Leuke stadjes.
3 días ace

Jan Harmsen
Neerlandés
Een echte municipal camping met al zijn voor en nadelen. Veel lawaai.
3 días ace

- Advertisement -