Precio estimado Basado en 1 coche, 2 personas con una carpa, auto caravana o caravana.
Camping abierto de 01 January hasta 31 December Este camping aún no está validado por Spottocamp ¿Eres el propietario? Contactanos con el botón de abajo.
Camping La Semnadisse es un sitio de campo con 30 tonos en Rimondeix, Francia. Perros son permitidos. Usted puede encontrar varias actividades recreativas en el camping. Hay un patio de recreo.
Het was een natte dag, we hadden onlangs problemen met onze auto en kwamen daardoor vrij laat aan, maar het ontvangst was hartelijk. De plek was groot met een goede stroomvoorziening. We hebben genoten van de zelfbereide pizza's, heerlijk! Het was fijn dat er overal hondenpoepzakjes beschikbaar waren. Zeker een aanbeveling!
4 días ace
Mia
We hebben twee weken doorgebracht in een stacaravan op de camping. Er was veel plaats en ruimte. We hebben genoten van het wandelen op het uitgestrekte campingterrein. Er was ook een klein meer waar we konden ontspannen of picknicken. We hebben gefietst en gewandeld in de omgeving. Er waren leuke dorpjes in de buurt, met markten, vlooienmarkten en stranden.Er was een bar in de hangar met redelijke prijzen.Op vrijdagavond konden we genieten van verse pizza uit de houtoven.We zijn volledig uitgerust teruggekeerd naar huis!
4 días ace
Julie
In het lenteseizoen van 2022 arriveerden we bij deze camping en werden we warm onthaald door Sarah en Martin. De camping bood een overvloed aan ruimte en rust! Geen kleine, benauwde plekken in kampeerrijen, maar royale, ruime standplaatsen. De douches en toiletten waren simpel maar netjes. Het meertje beneden in het bos was echt een klein paradijsje. Het was handig dat we de koelkasten mochten gebruiken en er was ook een wasmachine beschikbaar. In december bezochten we La Semnadisse opnieuw en huurden we een gîte. Toen we 's avonds bij de gîte aankwamen, had Sarah deze al heerlijk verwarmd met een houtkachel. De bedden waren comfortabel en de inrichting was simpel maar functioneel. Kortom, een plek waar we met plezier terugkeren! Sarah en Martin, hartelijk dank voor jullie gastvrijheid. Blijf zo doorgaan!
4 días ace
Benjamin
Wat een schitterende kampeerplek! Er is volop ruimte, natuur en eenvoudige voorzieningen, en er wordt veel vertrouwen in de gasten gesteld doordat ze hun eigen brood en drankjes mogen noteren. Bovendien was er een prachtig vuur op de heuvel tijdens oud en nieuw, waar we samen met enkele buren en Martin en Sarah stokbrood hebben gebakken in de hangar bij het vuur. Geen vuurwerk, maar een donkere sterrenhemel, wat erg prettig was voor de dieren. Een ideale locatie om in elk seizoen een ontspannen vakantie te beleven.
4 días ace
Séamus
Ik ben er voor de derde keer geweest, nu met de twee kinderen en zonder hun moeder. Ook deze setup was een succes. De kinderen hadden geen moment van verveling en hebben hun autonomie weer verder uitgedaagd. We hebben samen met de eigenaren gekookt en gegeten, hebben samen in de natuur gewerkt en hebben heerlijk ontspannende kampvuren gemaakt. Een absolute aanrader voor degenen die van actieve vakanties houden! Bovendien is het een echte klassieke camping met alle basisbehoeften aanwezig. Perfect als je even in vliegtuigmodus wilt zijn! Echt opladen.