€26.25
per night
Estimated price based on 1 car and 2 persons with a tent, camper or caravan.

Campsite opened from 27 March till 09 March

This campsite is not yet validated by Spottocamp. Are you the owner? Contact us with the button below

I am the owner
Tents
Rental cabins
Electricity
Wifi
BBQ allowed
Dogs
Sand beach
Fishing
- Advertisement -
Add to favorites
4 / 5 (23 votes )

Camping De Koerberg

Koerbergseweg 4 -1
8181 LL, Heerde
the Netherlands

Camping De Koerberg is a campsite with 337 pitches in Heerde, the Netherlands. Camping De Koerberg has wifi, a camping shop, a restaurant and an indoor pool. Dogs are allowed on this campsite.

On Camping De Koerberg it's possible to camp with a tent. Besides camping it's possible to rent a rental cabin or a mobile bungalow as well. You can find several recreational activities on the campsite. There's a playground, a sand beach, a sauna, a tennis court, a volleyball court, a golf court, a minigolf area and bike rental.

Camping De Koerberg offers sanitary facilities for the less-abled. To wash your clothing there are washing machines and laundry driers available

Characteristics campsite

Recreation
Bike rental
Playground
Kids animation
Sand beach
Nudist beach
Outdoor pool
Indoor pool
Thermal bath
Sauna
Tennis court
Volleyball court
Minigolf area
Golf court
Sailing/surfing
Boat hire
Boat slip way
Horse riding
Fishing
Diving station
Cross country skiing

Accomodation
Tents
Caravans
Campers
Rental cabins
Static caravans
Apartments

Facilities
Electricity
TV connection
Wifi
Cooking facilities
Camping shop
Bread at spot
Snackbar
Restaurant
Wheelchair access
Campfire allowed
BBQ allowed

Qualifications
Dogs
Pitches with shade
Open all year round
Nudists
Youth groups area
Car free
Car allowed on spot

Camping type
Farmer campsite

Sanitary
Baby change facilities
Wheelchair sanitary
Washing machines
Laundry driers


Click here if the information about this campsite is not correct or incomplete

Photos

Reviews

Jakob
Dutch
De locatie van het park is absoluut adembenemend. Echter, de wegwijzers in het park laten veel te wensen over, er is geen duidelijke veldverdeling, de paaltjes en de nummers erop zijn beide groen en derhalve moeilijk te ontcijferen. Op de kampeerplaats ontbreken borden die je de weg wijzen naar de receptie of het restaurant. De kampeerplekken zijn ruim, maar op de plek waar we verbleven (141) lagen glas, plastic tassen en hout. Het sanitair oogt netjes, maar tijdens drukke perioden is het ontoereikend, een extra sanitairgebouw zou wenselijk zijn. Het is achterhaald dat er voor WIFI betaald moet worden.
2 weeks ago

Ursula
Dutch
De locatie van het park is werkelijk schitterend. De wegbewijzering binnen het park laat echter veel te wensen over, er is geen duidelijke veldindeling en de groene paaltjes met eveneens groene nummers zijn onleesbaar. Op de camping ontbreken duidelijke aanwijzingen naar de receptie of het restaurant. Hoewel de velden ruim zijn, was de plek waar we verbleven (141) bezaaid met glas, plastic tassen en houtresten. De sanitaire voorzieningen lijken op het eerste gezicht schoon, maar zijn tijdens drukke tijden ontoereikend. Een extra sanitair gebouw zou geen overbodige luxe zijn. Het is niet meer van deze tijd om voor WIFI te moeten betalen.
2 weeks ago

Tiber
Dutch
In juni 2022 genoten van een fantastische vakantie op een schitterende kampeerplek in een adembenemende setting. Wanneer je verblijft in de stedelijke gebieden, biedt deze plek je een serene rust.
2 weeks ago

Louise
Dutch
Echt top hier, chalet heel fijn en de ruimte eromheen. De kinderen kunnen fijn naar een speel gelegenheid, het zwembad is ook heerlijk. Dus al met al een super fijn park.
2 weeks ago

Fam. Hagenaar
Dutch
Goede receptie en hulpvaardige medewerkers op het park. Leuke animatie voor kleinere kinderen. Ruime en schone plekken, schoon sanitair, goed zwembad met apart baby gedeelte, beidemet voldoende ligstoelen en gewone stoelen. Ook daar goed sanitair. Minpunten zijn het ontbreken van een AED bij het sanitairgebouw, deze hangt in de 's avonds afgesloten receptie. De absurd hoge prijzen in de horecagelegenheid op het park. Snackbar beperkt lange wachttijd. Tevens ontbreken polsbandjes waardoor het zichtbaarder is wie er wel of niet "thuishoren" op het park. Hierdoor zijn er veel jongeren vanuit Heerde of andere e campings in het zwembad waardoor dit vrij druk is voor de reguliere gasten. Rest te vermelden dat wij hier nu voor de 2de x op rij waren en het park wel zouden aanraden want overall gewoon een 8.5 qua waardering.
2 weeks ago

1 2 3
- Advertisement -