Priser ikke tilgængelige
Beregnede pris baseret på 1 bil og 2 personer med et telt, autocamper or campingvogn.

Campingplads åbnet fra 01 January til 31 December
Denne campingplads kan kun reserveres pr. telefon. +33 3 51 16 99 07
Denne campingside er ikke godkendt af Spottocamp. Er du ejeren? Kontakt os via knappen nedenfor.

Jeg er ejeren
Grill tilladt
Hunde
- Advertisement -
Tilføj til favoritter
4.5 / 5 (11 stemmer )

Municipal Rapides de Phades

Route de Thilay
08800, Monthermé
Frankrig

Municipal Rapides de Phades er en campingplads i Monthermé, Frankrig. Hunde er tilladt på denne campingplads. Ud over camping, er også det muligt at leje en mobil bungalow.

Karakteristiske campingpladser

Plads
Mobile bungalower

Faciliteter
Snackbar
Grill tilladt

Betingelser
Hunde
Pladser med skygge


Klik her hvis informationen om denne campingside ikke er korrekt eller er ufuldendt

Billeder

Vurderinger

Ria Burmeister
Hollandsk
De camping ligt aan een voie verte. Heerlijk fietsen. Zoek een plekje aan de rivier en neem elke morgen een bad. 'S avonds een vuurtje maken. Alles mag hier. En ook heel leuke muziek in het schone toiletgebouw
2 dage siden

Albert
Hollandsk
Heerlijk rustige camping, ouderwets kamperen, vliegvissen op Barbeel, afkoelen in het water. kampvuur toegestaan! Nieuw fietspad langs de rivier, paradijs voor mountain bikers in de omgeving. Monthermé mooi stadje(hele mooie camperplekken aan de kade trouwens). Super vriendelijke eigenaars, schoon sanitair, heet water, beetje gedateerd maar erg goedkoop, onder €20 pn aan het water, incl elec. Geen wifi en geen telefoonontvangst op camping, RUST, afkicken. Net buiten camping wel ontvangst. Tussen 2100 en 0900 heerlijk stil. Planning was drie nachten maar we bleven er tien. Allerkleinsten-ja, tieners-nah. We komen zeker nog een keer terug buiten het seizoen om van de totale stilte te genieten. Sorry dat ik een mooi plekje heb verklapt!
2 dage siden

Hans van der Hoogte
Hollandsk
Ga niets positiefs melden omdat er dan vlg keer geen plek voor ons is.
2 dage siden

marga van mechelen
Hollandsk
Na lezing van de beoordelingen viel ons de camping wat tegen. Je wordt zeker vriendelijk ontvangen en je hebt veel vrijheid in het zoeken van je eigen plaats maar iets meer aandacht voor het erg oude sanitair is wel gewenst. De weg is vrij druk en de oprit zit vol gaten. Erg leuk is het om langs de Maas te fietsen over een voie verte.
2 dage siden

Adriaan
Hollandsk
Uiterst vriendelijke en behulpzame uitbaters van het kaliber bourgondiër. Alles is toegestaan mits de rust en harmonie worden bewaard. Zeer eenvoudig sanitair maar voldoende proper. Prachtige ligging aan de Semois in een mooie omgeving zeer geschikt voor mooie wandelingen en pittige fietstochten.
2 dage siden

1 2
- Advertisement -