21,70 €
pr nat
Beregnede pris baseret på 1 bil og 2 personer med et telt, autocamper or campingvogn.

Campingplads åbnet fra 01 January til 31 December

Denne campingside er ikke godkendt af Spottocamp. Er du ejeren? Kontakt os via knappen nedenfor.

Jeg er ejeren
Telte
Campingsvogne
Autocampere
Elektricitet
Wifi
Hunde
Sejling / surfing
Fiskning
- Advertisement -
Tilføj til favoritter
3.5 / 5 (10 stemmer )

Camping De Parel

Groenewoudseweg 71
3896 LS, Zeewolde
Nederlandene

Camping De Parel er en campingplads med 120 teltpladser i Zeewolde, Nederlandene. Camping De Parel har wifi, en restaurant og et indendørs pool. Hunde er tilladt på denne campingplads.

På Camping De Parel er det muligt at campere med en telt, en campingvogn eller en autocamper. Du kan finde et væld af fritidsaktiviteter på campingpladsen. For eksempel en legeplads, en sauna, boldspil, en bordtennisbord, en golf ban, sejling / surfing og cykel udlejning.

For tøjvask, er vaskemaskiner og tørretumblere tilgængeligt.

Karakteristiske campingpladser

Hobby
Cykel udlejning
Legeplads
Børne animation
Svøm i naturligt vand
Udendørs pool
Indendørs pool
Termisk bad
Sauna
Tennisbane
Bordtennisbord
Minigolf område
Golf ban
Sejling / surfing
Fiskning

Plads
Telte
Campingsvogne
Autocampere
Leje hytter
Mobile bungalower
Lejligheder

Faciliteter
Elektricitet
TV forbindelse
Wifi
Camping butik
Brød hos spot
Snackbar
Restaurant
Kørestolsadgang
Grill tilladt

Betingelser
Hunde
Pladser med skygge
Åben hele året rundt
Nudister
Ungdomsområder

Camping type
landmandscamping

Hygiejne
Puslebords faciliteter
Vaskecabiner
Kørestolshygiejne
Vaskemaskiner
Tørretumblere


Klik her hvis informationen om denne campingside ikke er korrekt eller er ufuldendt

Billeder

Vurderinger

Jos
Hollandsk
Heerlijke rustige camping met leuk strandje voor de kids
2 dage siden

Brigit
Hollandsk
Prachtig groene camping, Ree en bever gezien op de camping. We hadden geluk met het mooie weer. Mooi schoon sanitair met een gezellig muziekje.
2 dage siden

Nina
Hollandsk
Na een aantal jaar weg geweest te zijn van de camping (ivm werk) nu toch weer terug op dit Pareltje. Waarom? Omdat ik er jaren met veel plezier heb gestaan. Dus was de keuze niet zo moeilijk. De prijs/kwaliteitsverhouding is prima. Geen fratsen. Gewoon gezellig en eenvoudig. Ik sta alleen hier en voel me hier helemaal veilig. Aansluiting vinden bij anderen geen probleem. Als je asfaltpaden zoek, hoge afscheidingen, verbodsborden, of een golfslagbad moet je gelukkig niet hier zijn. Doe maar gewoon dat is al gek genoeg.
2 dage siden

Astrid Van den Tempel
Hollandsk
Al 4 jaar op deze camping Sanitair mooi opgeknapt Ruime plekken Gezelligheid
2 dage siden

Fam. Rutgers
Hollandsk
2019 wordt ons zesde seizoen. Altijd met veel plezier naar de camping. Ruimte, veel natuur, lekker wandelen, gezelligheid, genieten, geen toeters en bellen, vriendelijk personeel. Jammer als wij sommige waarderingen lezen die overal een 1 op geven. Vreemd dat wij gemiddeld dan een 9 geven en dat na 5 seizoenen elk weekend. Ik denk smaken verschillen.
2 dage siden

1 2
- Advertisement -