€16
pr nat
Beregnede pris baseret på 1 bil og 2 personer med et telt, autocamper or campingvogn.

Campingplads åbnet fra 19 March til 31 October
Ankomst
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Afgang
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Dage
{{r.bookingDays}}

Denne campingside er ikke godkendt af Spottocamp. Er du ejeren? Kontakt os via knappen nedenfor.

Jeg er ejeren
Telte
Campingsvogne
Autocampere
Elektricitet
Wifi
Grill tilladt
Hunde
Vaskemaskiner
- Advertisement -
4 / 5 (4 stemmer )

Camping De Morgenster

Morgenweg 4
6741 JM, Lunteren
Nederlandene

Camping De Morgenster er en campingplads med 25 teltpladser i Lunteren, Nederlandene. Hunde er tilladt på denne campingplads.

På Camping De Morgenster er det muligt at campere med en telt, en campingvogn eller en autocamper. Ud over camping, er også det muligt at leje en mobil bungalow. For tøjvask, er vaskemaskiner tilgængeligt.

Karakteristiske campingpladser

Hobby
Legeplads
Tennisbane
Minigolf område
Fiskning

Plads
Telte
Campingsvogne
Autocampere
Mobile bungalower
Lejligheder

Faciliteter
Elektricitet
TV forbindelse
Wifi
Camping butik
Brød hos spot
Snackbar
Restaurant
Kørestolsadgang
Grill tilladt

Betingelser
Hunde
Pladser med skygge
Åben hele året rundt
Nudister
Ungdomsområder
Bil gratis

Camping type
landmandscamping

Hygiejne
Vaskemaskiner
Tørretumblere


Klik her hvis informationen om denne campingside ikke er korrekt eller er ufuldendt

Billeder

Vurderinger

Jan vd Peet
Hollandsk
Héél vriendelijke eigenaars, rustige, schone en mooi gelegen kleinschalige camping én goedkope (all-in 16 €) prijs! Perfecte sanitaire voorzieningen en ook nog gratis!
1 uge siden

marian
Hollandsk
Gemoedelijke 50 plus camping. Sanitair goed, schoon en ruim. Vanuit de camping heerlijke fietstochten te maken. Vriendelijke eigenaren. Kortom heerlijke rustige camping. Prima prijs kwaliteisverhouding echt een aanrader voor de rustzoeker.
1 uge siden

Marianne
Hollandsk
Wij zijn tussen Hemelvaart en Pinksteren op deze camping geweest. De plaatsen op de camping zijn mooi en ruim. Het sanitair word meerdere keren per dag schoon gemaakt, en is dus goed schoon! Grote badkamers zodat iemand met een handicap hier voldoende ruimte heeft om lekker te douchen! Eventueel voor twee personen. De doelgroep van deze camping is vijftig plus, omdat er geen speeltoestellen voor de kinderen zijn. In de omgeving kun je naar hartelust fietsen en wandelen, de omgeving is schitterend! Op kleine afstand van het bos en heide. De eigenaars zijn vriendelijke mensen, en nemen de tijd voor een praatje en zijn behulpzaam als dit nodig mocht zijn. Wij hebben het erg naar ons zin gehad, en zeker voor herhaling vatbaar!
1 uge siden

Stefanie
Hollandsk
Afgelopen weekend 3 dagen op deze camping verbleven. Het is een rustige en nette camping. Het sanitair is schoon en de douches hebben voldoende ruimte. De camping heeft de focus op 50plussers omdat er geen faciliteiten aanwezig zijn voor kinderen. Iedereen geniet hier van de rust en ruimte.
1 uge siden

- Advertisement -