Los precios no están disponibles
Precio estimado Basado en 1 coche, 2 personas con una carpa, auto caravana o caravana.

Camping abierto de 01 January hasta 31 December

Este camping aún no está validado por Spottocamp ¿Eres el propietario? Contactanos con el botón de abajo.

Yo soy el dueño
Wi-Fi
Barbacoa permitida
Perros
Lavadoras
- Advertisement -
Añadir a favoritos
3 / 5 (11 votos

Recreatie Centrum Alverna

Heumenseweg 226
6603 KT, Wijchen
Holanda

Recreatie Centrum Alverna es un sitio de campo con 30 tonos en Wijchen, Holanda. Recreatie Centrum Alverna tiene wi-fi, un tienda de campismo, un merendero y una piscina interior. Perros son permitidos. Usted puede encontrar varias actividades recreativas en el camping. Hay un patio de recreo.

Para lavar la ropa que hay lavadoras disponibles.

Lugar características

Recreación
Patio de recreo
Piscina al aire libre

Instalación de Servicios
Conexión de Televisor
Wi-Fi
Tienda de campismo
Merendero
Barbacoa permitida

Calificaciones
Perros
Lugar con sombra

Sanitario
Lavadoras


Haga clic aquí si la información sobre este camping no es correcto o está incompleto

Fotos

Críticas

Carlijn
Neerlandés
Wij raden niemand aan om hier te kamperen , het zwembad was nog maar net gevuld dus het water was ijskoud en konden de kinderen niet zwemmen, verder was er ook niets te doen voor de kinderen er was ook geen animatie en dit noemt zich een luxe camping , het is er rommelig en vies, de beheerders zijn heel brutaal en agressief en totaal niet bereid om te helpen. Wij hebben een verblijf van 3 dagen geboekt maar zijn na 2 dagen al weer vertrokken.
4 años ace

roeland
Neerlandés
Familie van dijk dat is een dramatische eigenaar.Alleen geld is belangrijk maar service en onderhoud zijn ver te zoeken.
4 años ace

kees
Neerlandés
er is in 2016 een camping winkel een kroeg en een eettent het was er fantastisch en niet te duur tot 2017
4 años ace

wolthof
Neerlandés
Oude meuk, verpauperde uitstraling, slecht geregeld (konden de camping niet af s morgens omdat we geen slagboomsleutel kregen) receptie die maar zeer beperkt open was, de kampwinkel die op de site staat was niet aanwezig, zwembad steenkoud. Gelukkig was het maar voor 1 nachtje en hadden we een leuke buurman die s morgens voor broodjes zorgde, maar nooit meer naar alvena. Kan het iedereen afraden.
4 años ace

Jos
Neerlandés
Camping is perfecte uitvalsbasis om te fietsen in het land van Maas en Waal. 4 dagen gestaan en je kan alle kanten op. Veel knooppunt- routes en ook veel wandelroutes in de buurt. Nieuwe eigenaren werken hard aan uitstraling camping. Sanitair is schoon en ook zwembad is luxe. Prima verblijf en aanrader als je van fietsen en wandelen houdt. Ook is er een speeltuin voor de kleintjes op het terrein. Kortom prima camping om te zijn.
4 años ace

1 2
- Advertisement -