Los precios no están disponibles
Precio estimado Basado en 1 coche, 2 personas con una carpa, auto caravana o caravana.

Camping abierto de 01 January hasta 31 December

Este camping aún no está validado por Spottocamp ¿Eres el propietario? Contactanos con el botón de abajo.

Yo soy el dueño
Wi-Fi
Barbacoa permitida
Perros
Lavadoras
- Advertisement -
Añadir a favoritos
4.5 / 5 (16 votos

Minicamping d'Abeele

Abeelseweg 4
4387 PA, Vlissingen
Holanda

Minicamping d'Abeele es un sitio de campo Vlissingen, Holanda. Perros son permitidos. Usted puede encontrar varias actividades recreativas en el camping. Hay un patio de recreo.

Para lavar la ropa que hay lavadoras disponibles.

Lugar características

Recreación
Patio de recreo

Instalación de Servicios
Wi-Fi
Barbacoa permitida

Calificaciones
Perros
Lugar con sombra
Libre de coches

Sanitario
Lavadoras


Haga clic aquí si la información sobre este camping no es correcto o está incompleto

Fotos

Críticas

Willemien
Neerlandés
De eigenaar is uiterst gastvrij. De camping heeft een nostalgische sfeer, en dat is absoluut positief bedoeld. Het heeft echt dat authentieke, gezellige campinggevoel. De faciliteiten, zoals wifi, sanitair en afwasgelegenheid, zijn uitstekend. Dus het biedt de aantrekkingskracht die je als kampeerder zoekt, maar dan wel met alle gemakken. We hebben enorm plezier gehad. Zowel van de camping als van de schitterende omgeving.
1 año ace

John Baptist
Neerlandés
Afgelopen jaar voor het eerst drie nachten op deze camping doorgebracht, specifiek op het kampeerveld voor trekkers. Dit jaar zijn we opnieuw gegaan. De ontvangst was zeer hartelijk. De recreatiezaal is van alle gemakken voorzien: koelkast, diepvries, wasmachine, Senseo en koffiezetapparaat, waterkoker... nette toiletten (met toiletpapier) en douches. De locatie is ideaal, dichtbij Vlissingen, Middelburg, Zoutelande en Dishoek. Er zijn zelfs fietsen beschikbaar om te lenen op de camping. Ik ben van plan om volgend jaar zeker terug te gaan. ECHT EEN AANRADER!
1 año ace

Ian
Neerlandés
1 año ace

Ingrid Kuipers
Neerlandés
Centraal gelegen camping. Douches en toiletten erg schoon. Activiteitenruimte aanwezig. Toiletten voorzien van wc papier wat ook jiet altijd overal zo is. In de keuken een koffiezet app. en waterkoker. Genoeg voorzieningen voor af te wassen allemaal even schoon. Ook voor kinderen leuk om te vertoeven. Middelburg, Vlissingen, Dishoek allemaal op 5 a 10 min afstand met auto.
2 años ace

Richard
Neerlandés
Had bedacht om ff 2 dagen naar deze camping te gaan. Zijn er 4 geworden. (Had niet meer tijd.) Had een heerlijke plek met mijn kleine tentje op een trekkersveld. Schone toiletten, douches, velden. Echt top. Dit in combinatie met de perfecte ligging. TOP camping.
2 años ace

1 2 3
- Advertisement -