Prices not available
Estimated price based on 1 car and 2 persons with a tent, camper or caravan.

Campsite opened from 01 January till 31 December

This campsite is not yet validated by Spottocamp. Are you the owner? Contact us with the button below

I am the owner
Rental cabins
Wifi
Dogs
Washing machines
- Advertisement -
Add to favorites
4 / 5 (16 votes

Les Rives de Grand Lieu

1, Avenue de Nantes
44310, St. Philbert de Grand Lieu
France

Les Rives de Grand Lieu is a campsite with 100 pitches in St. Philbert de Grand Lieu, France. Les Rives de Grand Lieu has wifi and a snackbar. Dogs are allowed on this campsite. Besides camping it's possible to rent a rental cabin or a mobile bungalow as well. You can find several recreational activities on the campsite. There's a playground.

To wash your clothing there are washing machines available

Characteristics campsite

Recreation
Playground

Accomodation
Rental cabins
Static caravans

Facilities
Wifi
Cooking facilities
Snackbar
Wheelchair access

Qualifications
Dogs
Pitches with shade
Car free

Sanitary
Baby change facilities
Washing machines


Click here if the information about this campsite is not correct or incomplete

Photos

Reviews

Ineke Metselaar
Dutch
Prachtig plekje. We waren met familie, vrienden, kleine kinderen, ter gelegenheid van het huwelijk van onze zoon. Zeer goed uitgeruste camping. Mooie speeltuin voor de kinderen, tipitenten, zwemmen in het meer. Niet ver van de zee en Nantes. Ik kan niet iets "niet goed" bedenken!
4 years ago

Els Oostveen-Willenborg
Dutch
Deze camping heeft dit jaar nieuwe eigenaren gekregen, daarmee is de camping ook aan een prachtige vernieuwing begonnen. het ziet er allemaal even schoon en leuk uit, geweldig leuk gezin als eigenaren. met hart en ziel aan het werk en in voor wat ook. Zelf een camping plaats kiezen, heerlijk gefietst , ter plaatse menuutje verkrijgbaar, lekker biertje op leuk terras en kortbij in het centrum van alles te vinden. Hoe jammer dat het voor Nederlanders op weg naar zuid Frankrijk niet precies halverwege valt, want je zou iedereen aan willen raden hier minimaal 2 nachtjes te genieten. wat ons betreft trouwens meer hoor! Voor ons zeker een herhaling vatbaar!! Wij wensen de eigenaren heel veel succes en hopen dat zij het grote enthousiasme van nu zullen bewaren!
4 years ago

Liliane
Dutch
Wij zijn er buiten het seizoen geweest. Mochten zelf een plaats kiezen. Kregen gratis wifi als extraatje. Gemeente camping,rustige omgeving heerlijk om te wandelen. Zwemmen kan in juli en augustus gratis in recreatiepark aan overkant. Enkele straatjes verder groot binnenzwembad. Buiten seizoen geen brood aan camping, het dorp ligt echter op wandel afstand. En is bereikbaar zonder dat je langs de grote baan moet lopen. Zeer vriendelijk ontvangst maar zou in 2016 van uitbater veranderen. Hopelijk zijn die even gastvrij. Zeker voor herhaling vatbaar
4 years ago

Fam.de Groot
Dutch
We waren hier in juni. Wat een ontzettend leuke eigenaars. Plek zat en mooi gelegen aan de rivier waar volop gevist werd. Camping staat voor 2 sterren en dat klopt ook wel. Neemt niet weg dat het ons prima bevallen is. Tegenover de camping is een heel groot recreatieterrein waar we prima met onze honden konden wandelen en laten zwemmen. De eigenares Sonia is een top vrouw die altijd behulpzaam is. Omdat ze helemaal verliefd was op de honden heeft ze ze zelfs op het bureaublad van de computer bij decreteerde gezet :-)
4 years ago

fam.fritzsche
Dutch
rustige, gezellige camping. Goede uitvalsbasis voor wijnroutes en de stad Nantes. weinig voor oudere kinderen, ruim voldoende voor de kleintjes. grote plaatsen, nieuw sanitair.
4 years ago

1 2 3
- Advertisement -