Preise nicht verfügbar
Geschätzter Preis basierend auf 1 Auto, 2 Personen mit einem Zelt, Wohnwagen oder Wohnmobil.

Campingplatz geöffnet von 01 January bis 31 December

Dieser Campingplatz wurde noch nicht bei Spottocamp verifiziert. Bist du der Besitzer? Dann kontaktiere uns bitte mit dem Button unterhalb

Ich bin der Besitzer
Wifi
Grillmöglichkeit
Hunde
Waschmaschinen
- Advertisement -
Zu Favoriten hinzufügen
3 / 5 (12 stimmen

Parc Beaujolais

2788 route de Riottier
69400, Villefranche sur Saone (Rhône)
Frankreich

Parc Beaujolais ist ein Campingplatz mit 100 Stellplätzen in Villefranche sur Saone (Rhône), Frankreich. Parc Beaujolais hat wifi, ein camping geschäft und ein restaurant. Hunde sind auf diesem Campingplatz erlaubt. Hier finden Sie verschiedene Freizeitaktivitäten auf dem Campingplatz. Es gibt ein spielplatz.

Um Ihre Kleidung zu waschen gibt es waschmaschinen.

Merkmale von Ort

Unterhaltung
Spielplatz

Anlagen
Wifi
Camping Geschäft
Snackbar
Restaurant
Rollstuhlzugang
Grillmöglichkeit

Qualifikationen
Hunde
Ort mit Schirm

Sanitär
Waschmaschinen


Klicke hier, wenn die Informationen über diesen Campingplatz nicht vollständig oder fehlerhaft sind.

Foto

Bewertungen

Erna
Niederländisch
Ik heb deze camping bezocht als doorreiziger met mijn caravan. Het ligt handig nabij de snelweg. Je krijgt toegang door je gegevens in te voeren bij een zuil - een bedrag wordt vervolgens via creditcard afgeschreven. Met de pas die je ontvangt, krijg je toegang tot de "camping" en kun je zelf een plekje kiezen.Dit is een onbemande camping.Let op: op de website staat dat er sanitair aanwezig is, maar deze zijn gesloten - dus je moet je eigen plan trekken. Er is geen watertappunt. Geen afvaldepot. Geen winkel. Vandaar de lage overnachtingsprijs. (€15 per nacht en €3 voor de pas)Honden zijn toegestaan.Het park wordt verder netjes onderhouden, heeft grote bomen voor schaduw, aan een kant een zwemvijver en aan de andere kant een rivier met een restaurant.Rustige omgeving.Het is dus eigenlijk alleen geschikt voor campers die alles "aan boord" hebben. Voor mij was dit een eenmalige ervaring.
1 Jahr vor

Etienne
Niederländisch
Niemand aanwezig om slecht werkende poort te openen,2 x betaald om poort open te laten gaan,besturing werkte niet. PS:dat was in het jaar 2019
3 Jahre vor

Piet
Niederländisch
Nog nooit zo veel muggen gezien die me ook helemaal hebben lek gestoken. Heb je een hekel aan muggen, vermijd dan deze camping.
3 Jahre vor

rudiger
Niederländisch
mooie camping die omgevormd is naar alleen camperplaatsen,mooie ligging tegen de saone en speeltuin met zwemvijver naast de camping, niet ver van centrum met fiets 10 min. minpunt ; niet goed aangegeven;
4 Jahre vor

Jan
Niederländisch
Deze fijne municipal is omgevormd tot een camperplaats waar je via een automaat binnenkomt en na betaling er dan pas achter komt dat alle twee de toiletgebouwen gesloten zijn en er één kraantje is op de gehele camping. 's-Avonds mag je achterom van het toilet van het aangelegen restaurant gebruik maken maar als dat dicht is kan dat ook niet meer. Zonde, het was zo'n fijne overnachtingscamping. Overigens is de McDonalds in de buurt de meest smerige die ik ooit heb gezien.
4 Jahre vor

1 2
- Advertisement -