Preise nicht verfügbar
Geschätzter Preis basierend auf 1 Auto, 2 Personen mit einem Zelt, Wohnwagen oder Wohnmobil.

Campingplatz geöffnet von 01 January bis 31 December

Dieser Campingplatz wurde noch nicht bei Spottocamp verifiziert. Bist du der Besitzer? Dann kontaktiere uns bitte mit dem Button unterhalb

Ich bin der Besitzer
Wifi
Grillmöglichkeit
Hunde
Waschmaschinen
- Advertisement -
Zu Favoriten hinzufügen
5 / 5 (18 stimmen

L'Ourthe

Rue des Echavées
6980, La Roche - La Roche-en-Ardenne
Belgien

L'Ourthe ist ein Campingplatz mit 100 Stellplätzen in La Roche - La Roche-en-Ardenne, Belgien. L'Ourthe hat wifi und ein camping geschäft. Hunde sind auf diesem Campingplatz erlaubt. Hier finden Sie verschiedene Freizeitaktivitäten auf dem Campingplatz. Es gibt ein spielplatz.

Um Ihre Kleidung zu waschen gibt es waschmaschinen.

Merkmale von Ort

Unterhaltung
Spielplatz

Anlagen
Wifi
Camping Geschäft
Grillmöglichkeit

Qualifikationen
Hunde
Ort mit Schirm

Sanitär
Waschmaschinen


Klicke hier, wenn die Informationen über diesen Campingplatz nicht vollständig oder fehlerhaft sind.

Foto

Bewertungen

Volkert
Niederländisch
De kampeerplaats bevindt zich direct langs de Ourthe, ingeklemd tussen heuvels en bossen in het prachtige dorpje La-Roche-en-Ardennes. De rivier is breed, mooi en ondiep, perfect om af te koelen of een dam te creëren. We werden warm onthaald en persoonlijk naar onze locatie geleid. Het sanitair is modern en netjes. Er zijn geen kosten verbonden aan het gebruik van de douches. Er is ook een kleine supermarkt aanwezig. De beheerders zijn aardig en behulpzaam en ze spreken ook Nederlands.
1 Jahr vor

Peterpaul
Niederländisch
De eigenaar is buitengewoon behulpzaam en staat altijd voor je klaar.
1 Jahr vor

Margriet de Vries
Niederländisch
We hebben een heel leuk verblijf gehad, we stonden met de camper aan de Ourthe, de ontvangst was heel vriendelijk, we werden met een golfkarretje naar onze plaats gebracht. Een dag lekker rustig in de schaduw aan de Ourthe gezeten. De camping ligt dichtbij La Roche. Deze camping heeft veel schaduw.
1 Jahr vor

Fenne
Niederländisch
Ons verblijf was zeer aangenaam, onze camper was geparkeerd aan de oevers van de Ourthe, de ontvangst was zeer gastvrij, we werden met een golfwagentje naar onze locatie geleid. We hebben een dag heerlijk ontspannen in de schaduw bij de Ourthe doorgebracht. De camping is vlakbij La Roche gelegen. Deze camping biedt veel schaduwplekken.
1 Jahr vor

Louise
Niederländisch
In feite zouden we hier geen positieve recensies moeten plaatsen, omdat we binnenkort misschien geen kans meer hebben op een impulsief weekendje weg. Wat een genot dat we spontaan laat in de avond konden aankomen en wat een fantastische camping, je komt hier volledig tot rust door de geluiden en je ontspant meteen. Zeker aan te bevelen, ook voor een kort verblijf.
1 Jahr vor

1 2 3
- Advertisement -