17,42 €
pr nat
Beregnede pris baseret på 1 bil og 2 personer med et telt, autocamper or campingvogn.

Campingplads åbnet fra 28 April til 30 September

Denne campingside er ikke godkendt af Spottocamp. Er du ejeren? Kontakt os via knappen nedenfor.

Jeg er ejeren
Elektricitet
Wifi
Grill tilladt
Hunde
Vaskemaskiner
- Advertisement -
Tilføj til favoritter
4.5 / 5 (20 stemmer

La Chauderie

Route de Besse
63680, La Tour-d'Auvergne
Frankrig

La Chauderie er en campingplads med 100 teltpladser i La Tour-d'Auvergne, Frankrig. La Chauderie har wifi, en camping butik og en restaurant. Hunde er tilladt på denne campingplads. Du kan finde et væld af fritidsaktiviteter på campingpladsen. For eksempel en legeplads.

For tøjvask, er vaskemaskiner tilgængeligt.

Karakteristiske campingpladser

Hobby
Legeplads

Faciliteter
Elektricitet
Wifi
Camping butik
Snackbar
Restaurant
Kørestolsadgang
Grill tilladt

Betingelser
Hunde
Pladser med skygge
Åben hele året rundt
Nudister

Hygiejne
Vaskemaskiner


Klik her hvis informationen om denne campingside ikke er korrekt eller er ufuldendt

Billeder

Vurderinger

Nasser
Hollandsk
We hebben een fantastische tijd beleefd in onze camper! We hebben genoten van prachtige wandeltochten in de nabije omgeving. De camping zelf is gezellig en compact. De eigenaren zijn vriendelijk en zeer gastvrij. Ze doen hun best om aan al onze behoeften te voldoen! Het eten bij de bar is lekker en eenvoudig, en de drankjes zijn redelijk geprijsd. De sanitaire voorzieningen zijn uiterst schoon en de kampeerplaatsen zijn ruim en goed verzorgd. De aanwezigheid van een waterval voegt een bijzondere touch toe aan de camping, vooral voor de kinderen. Kortom, deze camping is een echte aanrader. We zijn van plan om zeker terug te komen!
2 år siden

René
Hollandsk
De locatie is adembenemend. De faciliteiten zijn uitstekend. De drankjes en het eten dat ze serveren zijn van hoge standaard. Het terras heeft een aangename sfeer. Voor de kleintjes is dit de ultieme bestemming! We zullen hier absoluut opnieuw bezoeken. Ze hebben in juni een aantrekkelijk pakket met wandeltochten. Tot snel Wendy en Ronald.
2 år siden

Nick
Hollandsk
Mijn echtgenoot, onze labrador en ikzelf hebben geprofiteerd van de promotiemaand. We hebben geweldige tochten gemaakt in het gezelschap van Ronald. Daarna hebben we genoten van een fijne 'afterparty' op het terras. Super! De douches waren heerlijk warm en het sanitair was erg netjes. We waren ook erg blij met de broodbezorgdienst. Het was jammer dat de buurtwinkel gesloten was, maar we begrepen dat dit te wijten was aan ziekte en slechts tijdelijk was.
2 år siden

Arend
Hollandsk
Een aangename kampeerplek met uitstekende en nette sanitaire voorzieningen. De kinderen gingen zelf hun bestelde broodjes halen. Het terras was gezellig en de pizza's en gegrilde kip waren heerlijk. De rivier was een grote hit. Van een rots springen, onder een waterval staan, met een band de stroom afvaren en natuurlijk het bouwen van dammen. De omgeving is adembenemend met veel bezienswaardigheden en activiteiten in de nabije omgeving.
2 år siden

Laura Assel
Hollandsk
Fijne camping, mooie kampeerplaatsen en prima schoon sanitair. Kinderen haalden zelf de bestelde broodjes op. Leuk terras en lekkere pizza's en gegrilde kip. Het riviertje was ook een groot succes. Springen van een rots, onder de waterval staan, met een band het stroompje af dobberen en natuurlijk dammen bouwen. De omgeving is prachtig en er is veel te zien en te doen in de buurt.
2 år siden

1 2 3
- Advertisement -