55,50 €
pr nat
Beregnede pris baseret på 1 bil og 2 personer med et telt, autocamper or campingvogn.

Campingplads åbnet fra 27 March til 25 October

Denne campingside er ikke godkendt af Spottocamp. Er du ejeren? Kontakt os via knappen nedenfor.

Jeg er ejeren
Telte
Campingsvogne
Autocampere
Leje hytter
Elektricitet
Wifi
Hunde
Sejling / surfing
- Advertisement -
Tilføj til favoritter
4.5 / 5 (21 stemmer

Camping La Gaviota

Ctra Platja s/n
17470, Sant Pere Pescador
Spanien

Camping La Gaviota er en campingplads med 150 teltpladser i Sant Pere Pescador, Spanien. Camping La Gaviota har wifi, en restaurant, et indendørs pool og skabe. Hunde er tilladt på denne campingplads.

På Camping La Gaviota er det muligt at campere med en telt, en campingvogn eller en autocamper. Ud over camping, er også det muligt at leje en leje hytte eller en mobil bungalow. Du kan finde et væld af fritidsaktiviteter på campingpladsen. For eksempel en legeplads, en bordtennisbord, en golf ban, sejling / surfing og cykel udlejning.

Camping La Gaviota tilbyder hygiejne- og toiletforhold for handicappede. For tøjvask, er vaskemaskiner og tørretumblere tilgængeligt.

Karakteristiske campingpladser

Hobby
Cykel udlejning
Legeplads
Børne animation
Svøm i naturligt vand
Udendørs pool
Tennisbane
Bordtennisbord
Minigolf område
Golf ban
Sejling / surfing
Fiskning

Plads
Telte
Campingsvogne
Autocampere
Leje hytter
Mobile bungalower
Lejligheder

Faciliteter
Elektricitet
TV forbindelse
Wifi
Camping butik
Brød hos spot
Snackbar
Restaurant
Kørestolsadgang
Grill tilladt

Betingelser
Hunde
Pladser med skygge
Åben hele året rundt
Nudister
Ungdomsområder
Bil gratis

Hygiejne
Puslebords faciliteter
Vaskecabiner
Kørestolshygiejne
Vaskemaskiner
Tørretumblere


Klik her hvis informationen om denne campingside ikke er korrekt eller er ufuldendt

Billeder

Vurderinger

Rob W.
Hollandsk
Fijne camping direct aan het strand. Veel kitesurfers uit alle landen en (voornamelijk) in de weekends veel Spanjaarden. Restaurant niet slecht. Sanitair zeer schoon. Zwembad is uitstekend met voldoende bedjes. Plaatsen van verschillende grootte en veel schaduw door bomen. Beachbar Ché is een toptent maar helaas ging deze op 5 september al dicht. Sant Pere Pescador met fiets in 10 minuten.
3 år siden

Mila
Hollandsk
Ik kan niets negatiefs bedenken, al 3 x op rij en dit jaar weer, kortom een heerlijke camping op een mooie rustige plek, het strand met Ché en ideaal voor de surfen en kiten en nog een lekker zwembad erbij ook, vriendelijk personeel en elke dag warm water met douchen, wat wil een kampeerder nog meer!
3 år siden

Jos
Hollandsk
Super camping. Kleinschalig, gemoedelijk en erg groen. Staancaravans staan tussen de normale plaatsen wat een echt camping gevoel geeft als je iets huurt. Eten op de camping is best OK en ook betaalbaar. Ons favoriete plekje is Che op het strand. De meest relaxte strandtent die er is. Onze pubers vermaken zich ook prima.
3 år siden

Chantal
Hollandsk
we hadden de stacaravan met uitzicht op zee. Nog nooit een plek fijner gehad dan dat. Elke ochtend gelijk uitkijken over het strand en de zee. Wachten op de wind en dan surfen! Restaurant heeft simpele maaltijden, maar deze zijn wel goed. De tapas zijn ook erg fijn! De bediening is vriendelijk en wist wat wij wilde drinken. De kinderen kan je volledig vrij laten op de camping. Vriendelijke mensen, zowel de gasten als het personeel. Camping heeft niet veel faciliteiten, als je grote campings zoekt moet je hier niet heen. Maar alles wat ik nodig had was er! We hebben gelijk voor volgend jaar geboekt!
4 år siden

Orbo Verschuur
Hollandsk
Heerlijke camping, voor Spaanse begrippen kleine camping. Lekker dicht bij het strand. Ontzettend vriendelijk personeel. Er was vooraf duidelijk wat de Corona voorwaarden waren en dat was prettig. Heerlijke 3 weken gehad.
4 år siden

1 2
- Advertisement -